Co je nové, to je lepší. Mnoho lidí je přesvědčeno, že objevení látek prodlužujících život nás teprve čeká.   

 

Nemohlo by to být jinak? Co když někdo chce, abyste věřili, že ty správné objevy ještě nepřišly.

 

Nyní si přečtete 3 informace spojené do jednoho článku.

 

Co je lepšího než staré dobré A-Z multi?

Pokud stále berete ty staré A-Z multi, abyste udrželi své zdraví pod kontrolou, pak přicházíte o některé z nejnovějších vědeckých poznatků. Existuje ještě silnější „vitamín“, který je 5000 krát silnější než vitamíny A, C a E dohromady.

Ale NENÍ to vitamín… nebo váš typický antioxidant… A většina lékařů o tom neví. Je to živina, která v podstatě převíjí čas ve vašich buňkách…

Dokonce i ředitel Národního institutu stárnutí Dr. Richard Cutler musel souhlasit. “Množství tohoto antioxidantu ve vašem těle je přímo úměrné tomu, jak dlouho budete žít.”

Víte, tajemství účinnosti této živiny spočívá v něčem, co vitamíny nemohou dělat. Klinické studie zjistily, že vyhledává a ničí volné radikály. A obnovte své zdraví na buněčné úrovni.

 

 

Toto povídání mi přišlo ve spamu a stránky se zázračným antioxidantem byly již vypnuté. Za pozornost stojí, že i podvodník chápe, že délka vašeho života se odvíjí od množství antioxidantu ve vašem těle. že se vyplatí nešetřit na množství.

Podvodník využívá touhy lidí užívat jen jeden přípravek, krerý je spasí. A tak mu jich hodně naletí, protože se jim nelíbí polykat hodně pilulek.

 

 

Prodloužení délky života krys Harolda Katchera

Vloženo na27. června 2022

Harold Katcher vyvinul protokol pro laboratorní krysy používající intravenózní injekci frakce krevní plazmy, kterou nazývá „E5“. Před třemi lety oznámil, že ošetřené krysy prokázaly mnoho rysů omlazení, včetně zlepšení síly úchopu, vytrvalosti a schopnosti učení. Před dvěma lety oznámil, že léčené krysy jsou také epigeneticky mladší, podle metylačních hodin hlodavců vyvinutých Stevem Horvathem.

Letos, s grantem od Heales Foundation, Harold a jeho partner Akshay Sanghavi dohlíželi na studii, ve které byli starší krysy léčeni E5 a poté jim bylo umožněno dožít se celé délky života, takže bychom mohli vědět, zda se epigenetické a fenotypové omlazení projeví prodloužením života. očekávání. Právě tento týden jsem od nich získal údaje o narození a úmrtí experimentálních krys. Bylo 8 kontrolních krys, neléčených, všechny mrtvé, a 8 ošetřených krys, 5 mrtvých a 3 stále žijící.

Shrnutí mých zjištění:  V jakémkoli věku je u léčených potkanů ​​4x menší pravděpodobnost úmrtí; ale přeloženo do průměrné délky života je to méně působivé. Krysy žijí o něco déle, ale zdaleka ne tolik, jak by jejich methylační věk předpovídal.

Dál už to nemusíte číst. Takto dopadá většina článků od “slavných” gerontologů.

 

 

 

22. června 2022

Kombinace intervencí zpomalujících věk u much zdvojnásobuje životnost

Velmi málo se pracuje na kombinacích intervencí, o kterých je známo, že se zaměřují na mechanismy stárnutí.

Je nešťastné, že druhy s krátkým životem vykazují tempo stárnutí, které je mnohem reaktivnější vůči životnímu prostředí než u druhů s dlouhým životem, protože to zkreslilo velkou část výzkumu směrů, jako je analýza příznivé reakce na omezení kalorií, které nemůže výrazně prodloužit délku lidského života. Nicméně vědci v současnosti nevědí téměř nic o tom, jak se různé přístupy ke zpomalení stárnutí vzájemně ovlivňují. Lze zkombinovat deset nebo dvacet různých marginálních přístupů, aby vytvořily působivější výsledek? Nikdo neví, ale projekty, jako je tento, mohou pomoci nastavit očekávání.

V této studii jsme zjišťovali, zda kombinovaná aplikace několika intervencí s potenciálním účinkem proti stárnutí způsobuje kumulativní účinek na prodloužení života u much. Co se týče léků proti stárnutí, použili jsme rapamycin, dobře známý inhibitor signalizace mTOR, a dvě sloučeniny rostlinného původu, konkrétně alkaloid berberin a karotenoid fukoxanthin, jejichž geroprotektivní vlastnosti byly studovány na různých biologických modelech.

Studovali jsme účinky dietního omezení a současného podávání berberinu, fukoxanthinu a rapamycinu v konstantní tmě a nízkých teplotách pomocí modelu D. melanogaster. V aktuální studii se nám kombinací několika geroprotektivních zásahů podařilo více než zdvojnásobit životnost much, což je výrazně více než při použití každého zásahu zvlášť. Toto je první zpráva o zvýšení maximální životnosti mušek na více než 200 dní (120% nárůst). Tento výsledek je s největší pravděpodobností spojen se synergickým efektem intervencí, které vedly ke globální reorganizaci metabolické sítě a nakonec k příznivě ovlivněné délce života prostřednictvím modulace několika molekulárních signálních drah najednou.

 

Vyhodnocení:

Informace o synergickém efektu, o znásobení účinku místo sečtení účínku jsou staré z roku 1960. Objevují objevené. Možná vás napadne, proč se ten článek vůbec objevil. Co když kvůli němu přibyde starých lidí?. Nebojte se.
1) U dlouhověkých lidí ten účinek bude podstatně nižší než u mušek octomilek.
2) Rapamycin má značně nepříjemné vedlejší účinky, které dovolují užívat jej jen krátkodobě. Podobné platí i o vysokých dávkách berberinu a fukoxantinu, který ani zatím není na trhu.
3) Navíc když se někdo pokusí zkombinovat několik jinných přípravků vybraných podle reklamy, tak pohoří, protože jsou všechny z jedné skupiny slabých nebo prooxidačních látek.

Synergický efekt léků proti stárnutí využívám již téměř 20 let. Je potřeba vědět, které přípravky spolu vykazují synergický efekt. Kdyby lidem fungovaly všechnyantioxidabty, které se nabízejí na trhu, byla b to pohroma. Svět by byl za pár desetiletí zahlcen starými lidmi.

Naštěstí se do reklam dávají a také různí “odborníci” propagují přípravky, které spolu soutěží, místo aby se synergicky zesilovaly. Vesměs jsou to látky téměř neúčinné nebo s prooxidačním účinkem, který stárnutí urychluje. Aby je lidi přesto užívali, tak se tvrdí, že tyto prooxidační antioxidanty příznivě ovlivňují farmakofory s michaelovskými receptory. A to zní docela odborně.

 

Slovo odborníka:  Když polykáte malé množství přípravků a nerozumíte tomu, je velká šance, že zvolíte druhy, které spolu soupeří. I když nevíte, které preparáty spolupracují a dosahují synergického efektu, tak byste se lepším výsledkům přiblížili, když byste zkombinovali např. 50 dreuhů přípravků. Ale i tak by to nebylo ideální, protože na trhu převažují druhy antioxidantů se slabým až záporným účinkem.

Přečtěte si Ebooky Stále mladí a Nezastupitelné antioxidanty, protože v srpnu už tu nebudou. Zjistíte, jak kombinovat přípravky a docílit synergie.

 

 

Zdroje

https://magazin.recepty.cz/clanky/alzbeta-ii-a-jeji-oblibena-jidla-co-miluje-nejvic-a-ceho-by-se-nedotkla-1574.html

https://www.fightaging.org/archives/2022/06/combining-age-slowing-interventions-in-flies-doubles-life-span/

 

 

Zajímá vás něco? Napište anonymně do komentářů
nebo přes kontakty

Vytvořeno: 28.6.2022 – 21.11.2022