Vyvolávají antioxidanty rakovinu? Jak užívat antioxidanty, aby zpomalovaly stárnutí a ne naopak?

Vyvolávají antioxidanty rakovinu? Jak užívat antioxidanty, aby zpomalovaly stárnutí a ne naopak?

Vyvolávají antioxidanty rakovinu? Jak užívat antioxidanty, aby zpomalovaly stárnutí a ne naopak?

Občas se objevují články, že antioxidanty nemají účinek, že vyvolávají rakovinu, nebo zhoršují zdravotní stav. Proč to je?

Mohu vás uklidnit. Antioxidanty fungují, to jen někteří koumáci špatně sbírají informace. Je vice vysvětlení. Kupříkladu účinnost viamínu E může být nulová, neboť prodávaný tokoferol acetát vlastně nemá antioxidační účinek a získá jej, až se zbaví octanu, ale mezitím se polovina látky vyloučí. Beta-karotén zase nemá účinek proto, že vytěsňuje ostatní karotenoidy s vyšší účinností, které nahradí, a proto se efekt zhorší.

Když chcete zpomalit stárnutí, neměli vybírat antioxidanty, které užíváte podle módy nebo se nechat strhnout nějakým obchodníkem, co prodává nejsilnější antioxidant na světě nebo novinku 1000x účinnější než vitamím E. Tak by vám to neúčinkovalo. Je potřeba určitý system, aby užívané antioxidanty byly v rovnováze.

 

Další věc, kterou nikdo nezmiňuje, je rozpustnost v tuku a ve vodě, tak aby antioxidant mohl proniknout přes hemato-encefalickou bariéru a buněčné membrány do jádra buněk. Ruští vědci pod vedením akademika Skulačeva dosáhli antioxidantem upraveným, aby byl rozpustný i v tuku i ve vodě 2-3 násobné délky dožití prasat a koní. Léčivý přípravek již registrovali v Rusku a je schválen pro veterinární a humánní užití.

fitness.vitamíny- nejširší sortimentPřitom je to tak jednoduchá sloučenina, že mohla být klidně vytvořena již před 30 roky. Je v něm použit 80 let starý antioxidant. Академик Владимир Скулачев, Директор Института физико-химической биологии им. Белозерского, dlouho nemohl prorazit. Teprve, když ruský oligarcha Олег Дерипаска dostal strach ze smrti a zaplatil 50 mil rublů na výzkum, tak se věci pohnuly kupředu.

Přesto antioxidanty rozpustné  ve vodě i v tuku máme k dispozici i nyní a s významnou účinností. Jak už to bývá, každý kdo chce propagovat své nově objevené látky, porovnává je s méně účinnými přípravky, aby tak vynikla jejich vyjímečnost. O dnes použitelných silných kombinacích se dozvíte z e-magazinu o omlazování.

 

Veškeré antioxidanty byly prozkoumány a popsány v knize Antioxidants z roku 1956. Od té doby nebylo téměř nic nového objeveno, ale nové články vynechávají a zanedbávají důležité informace. Když chcete stabilizovat olej, potřebujete přidat antioxidant, synergistu a donor vodíkových kationtů H+. Olej je jednodruhová sloučenina napadaná jen peroxylovými radikály.

 • hydroxylové
 • peroxylové
 • superoxidový anion
 • singletový kyslík
 • nitrilové radikály.

V organismu je to složitější, vyskytuje se 5 druhů radikálů:

 
Organismus se skládá se z obrovského množství sloučenin, každá má jiné nároky na ochranu. Nestačí vám tedy koupit nejkupovanější antioxidanty nebo nějaký reklamou propagovaný nejsilnější antioxidant. Nespasí vás ani posledné módní hit, který obsahuje 100 mg něčeho, protože k ovlivnění celého těla potřebujete tisíce miligramů.
 

Léčba proti stárnutí
=
Jedna léčba na mnoho nemocí


Které nemoci
se zlepšují po léčbě stárnutí?

Prodlužování mládí vás chrání před:

ateroskleróza, kornatění
žilní nedostatečnost
cukrovka
menopauza, andropauza
neplodnost
zbytnění prostaty
bolesti zad, bolesti hlavy
osteoporóza
postižení kloubů (artróza)
rakovina
katarakta,
degenerace sítnice
Parkinsonova nemoc
Alzheimerova demence
únava
duševní choroby,
deprese
selhávání ledvin
Ukázka jak stovky uživatelů otestovaly a ohodnotily nejúčinnější potravní doplňky proti stárnutí.

V internetovém obchodě v oddílu iHerb/anti-aging nebo iHerb/anti-oxidants najdete jen veřejnosti známé antioxidanty (žádané pod vlivem reklamy). Kdybyste ale chtěli antioxidanty, které skutečně brzdí stárnutí, tak budete mít trochu problém. Sice je dostanete v internetových obchodech za pár peněz. Ale jsou zařazeny do různých kategorií. Buď byste si museli vše prostudovat, nebo zaplatit si vyšetření v Gerontologické klinice, anebo využít můj e-magazine o omlazování (nyní zdarma).

Více o tom, jak získat jednoduchý návod na omlazení si přečtete v knize o omlazování, která je ke stažení zdarma. Nové antioxidanty zacílené na mitochondrie: Tiron, SKQ1 a Mito-TEMPO

 

12. 8. 14 – 10.11.2016
 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

About the Author:

Angažuji se jako propagátor omlazování a účelné farmakoterapie. Zachování mládí se věnuji ze záliby již 38 let. Na začátku dospělosti jsem začal chřadnout a lékaři mi nedávali jinou šanci než strávit zbytek života v ústavu. Ale já jsem věřil, že se lékaři mýlí, a začal jsem se léčit po svém. Skutečně. Ukázalo se, že léčba proti stárnutí dokáže vyléčit skoro všechny nemoci. Nyní mi nic není, když pominu běžné nemoci spojené s věkem, které se v naší rodině vyskytovaly. A jsem vysmátý. Kéž by se každý mohl hřát blahem při pohledu do zrcadla. Více o mně. 6/2014

2 komentáře

 1. Petr 5. 4. 2017 v 10:26 - Odpovědět

  Dobrý den, co říkáte na OPC (výtažek z hroznových zrnek, Oligomeric Procyanthocyanidins) a také na resveratrol? O resveratrolu se v poslední době píše, že nemá ty účinky, které do něho byly vkládány.
  Díky.

  • Dalis Dobrota 5. 4. 2017 v 12:44 - Odpovědět

   OPC tady prodáváme několik druhů pod názvem pine bark stalemladi.cz/?s=proanthocyanidins používejte hledání. Resveratrol a zvláště jeho etylovaný derivát pterostilben jsou silné antioxidanty procházející do mozku. Podvodníci, kteří se snaží obejít stárnutí způsobované kyslíkem, tvrdili, že se dá stárnutí zpomalit hladověním a že resveratrol že vyvolává účinky podobné hladovění. Ale jelikož se stárnutí hladověním zpomalit nedá, tak ani resveratrol žádné zázračné účinky nemá. Má smysl jen pterostilben, i když je to drahý antioxidant, v kombinaci s dalšími, aby minimalizoval efekt tolerance. Když střídáte více druhů, tak nedojde ke zrychlenému vylučování.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí:

Vědecky prověřený způsob: Jak mládnout?

Přijdete domů, přepadne vás únava. Ještě ve čtyřiceti jste si běhali po výletech, ale teď jste vyčerpaní.

Nikdo už po vás nekouká?. Když se podíváte do zrcadla, už tam nevidíte krásnou mladou tvářičku. Zakrýt známky času je čím dál těžší. A když si představíte, že to za pár let bude ještě horší, je vám do pláče. ...
Osušte slzy, ještě není nic ztraceno!

Dozvíte se jak zub času zpomalit. Proti vrstevníkům si polepšíte.

Do pár let je z vás obletovaná lady (nebo frajer). Přijdete na večírek, všichni budou už staří a nemožní. Vám budou závidět váš elán a spokojenost. Přečtěte si ZDARMA 30 stránkový ebook "Stále mladí"! 

Stáhnout: ebook Zachovat mládí