Mnoho lidí přichází s návrhy, jak snížit počty nakažených, jak zabránit umírání. Koho omezovat, zavírat a koho ne.

  

I pan Dr. Bukovský přišel se svým řešením, spíš kázáním.

  

TAKTO by som to teraz riešil ja, ale môžem sa aj mýliť

Pan doktor mluví velice dlouho o boji s virem, ale nic z toho. (Ani to neposlouchejte.) My nesmíme bojovat s virem. Nikomu se nepodařilo snížit počty mrtvých. Teoreticky by se počty mrtvých mírně ovlivnit daly, ale to ponecháme stranou. My máme udělat 3 věci:

 
1 V Česku je 5 milionů vyléčených, kteří nemohou nikoho nakazit. Jestli budou zavření v lockdownech nebo svobodně chodit kamkoliv, nemá to žádný vliv na šíření nákazy mezi NEnakaženými. Je nutno umožnit vyléčeným pracovat, nakupovat, navštěvovat služby i chodit do školy. Taková okolnost sníží hospodářské ztráty o polovinu.

 
2 V okresech jsou velké rozdíly v počtu nakažených.  Podle
Počty hospitalizovaných na mzcr.cz

je ve více než polovině okresů třetinový až čtvrtinový počet nakažených a hospitalizovaných. V těchto okresech by klidně mohli zrušit všechny restrikce pro všechny občany, i nenakažené. Výsledkem by bylo, že v polovině okresů by ekonomika fungovala na 100%.

V kombinaci s uvolněním pro vyléčené by ekonomické ztráty poklesly o 75% na 25% současné výše. A nejen to. Tyto změny urychlí konec epidemie, a proto by i ztráty snížené na 25% skončily za 2 krát kratší dobu.

 
3 Přestat s testováním a vakcinováním vyléčených osob. Neboť i to jsou ztráty ze státního rozpočtu. Testovat by mohli zaměstnance, kteří přicházejí do styku s ohroženými osobami. Jinak už nic. Tak je to jednoduché. Ještě by zbývalo obžalovat všechny ty zkorumpované vládní činitele, zavřít pomýlené epidemiology a nenasytné vakcináře.

  

  

 

Pán Pavol Ľupták považuje to, co se děje, za cílenou demontáž, odstřelení současného finančního světového systému.

  

  

 

Zaujalo vás něco? Napište do komentářů nebo přes kontakty

Vytvořeno: 21.2.2021 – 11.3.2021