Popis

• Zdravé stárnutí
• Oživí metabolismus
• nicotinamide (nikotinamid) riboside (niacel, niagen)
• Mozek / nervy
• NSF – prověřený ve sportu
• bezlepkový exkluzivní

 


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

ResveraCel kombinuje nikotinamid ribosid s resveratrol a kofaktory, které podporují zdravé stárnutí. Poskytuje podporu metabolického syndromu a zvyšuje produkci buněčné energie.

NiaCel (125 mg) je NSF certifikovaný pro sport. Tělo dělá svou energii z ATP, která je produkována buněčnými mitochondriemi prostřednictvím reakcí v cyklu kyseliny citronové (nebo Krebs) a řetězce přenosu elektronů. Klíčovým prvkem v obou procesech je nicotinamidadenin dinukleotid (NAD +). To je místo, kde přichází nikotinamid ribosid (NR). Výzkum prokázal, že NR, aktivní složka v přípravku NiaCel, je přímým prekurzorem NAD+. Přiměřená dávka NAD+ zlepšuje mitochondriální energii v srdci a jinde a zvyšuje produkci energie vytvářející ATP, která poskytuje podporu pro vytrvalostní sportovce a unavené jedince. Navíc NR podporuje NAD + jako kritický substrát pro enzymy sirtuin, které hrají klíčovou úlohu při zdravém stárnutí, kognitivní funkci, regulaci hmotnosti, metabolický syndrom a metabolismus lipidů v játrech.

Výhody: Zdravé stárnutí, živější metabolismus.

ResveraCel podporuje zdravé stárnutí několika způsoby. Nicotinamid ribosid (NR) podporuje mnohočetné funkce buněčných mitochondrií, pomáhá regulovat buněčné stárnutí a poskytuje pozitivní podporu pro metabolický syndrom. Resveratrol napodobuje účinek omezení kalorií aktivací sirtuinové skupiny bílkovin a ukázal slib v klinických studiích tím, že zmírňuje účinky několika věku souvisejících stavů. Quercetin fytosom také zvyšuje aktivitu sirtuinu – výzkum ukazuje, že zpomaluje rozpad resveratrolu v těle. Betaine poskytuje přední podporu metylaci, rozhodujícímu tělovému procesu, který přispívá ke zdraví srdce, krevních cév, mozku, nervového systému a jater.

 

Navrhované využití

Užívejte 1-2 tobolky jednou až dvakrát denně nebo podle doporučení lékaře.

Další ingredience

Leucin, hydroxypropylmethylcelulóza s vysokou a nízkou viskozitou, citrát hořečnatý a laurát vápenatý (sorbent), kapsle z hypromelózy (odvozené z celulózy), oxid křemičitý.
†† Složky v tomto produktu jsou v kombinaci s Time-Sorb, matice s časovým uvolňováním.

Upozornění

Pokud jste těhotná, poraďte se s lékařem před použitím tohoto přípravku.

 

Supplement Facts
Serving Size: One Capsule
Each Capsule Contains %DV
Nicotinamide Riboside Chloride† 125 mg *
Daily Value (DV)
†This product contains ChromaDex Inc.’s proprietary Nicotinamide Riboside ingredient, Niagen.

 

Vytvořeno 23.6.2018 – 9.12.2018

[Celkem: 2   Průměr: 4/5]