V reklamách se čím dál urputněji objevuje tvrzení, že můžete hubnout, při tom jíst a ještě se navíc zbavit únavy.

Je to samozřejmě nadsazené, přesto přibyly nové přípravky se kterými se můžeme k tomuto ideálu přiblížit.

 

Zažil jsem něco, co se musíte dozvědět

Já ze zvyku už dlouhodobě střídavě jím a hladovím. I když to nemá žádný omlazující efekt, jak se občas mezi lidmi říká, nemůžu s tím skončit, protože jsem mezitím ztloustnul. Tento měsíc se mi poprvé v životě stalo, že mi klesala hmotnost i v období jezení. Zázrak!. Co tomu předcházelo?

Staly se mi najednou 2 věci:
1. Jednak mi diabetoložka doporučila místo drahého léku na hubnutí zvaného Adipex retard, který mám vyzkoušený a funguje, jiný, hrazený pojišťovnou.

2. Náhodou se mi na mobilu zjevila reklama od ing. Petra Havlíčka, známého dietologa zvaného mistr jídelníček, který doporučoval nový vědecky podložený lék. Náhodou tam bylo čitelné složení, tak jsem si to hned okopíroval. Nebyl to běžný lék jako většina, co obsahuje zprovanované spalovače tuků. Ale tento obsahoval některé látky, co už používám a některé nové, co jsem neznal, nebo znal, ale nevěděl, že jsou i na hubnutí. Hned jsem si je na zkoušku objednal a začal užívat. A teď se s nimi můžete seznámit i vy.

 

Lék proti tloustnutí hrazený pojišťovnou

Aby bylo jasno, není to lék na hubnutí, ale lék na padoucnici, jehož vedlejším účinkem je ztráta hmotnosti. Aby toho nebylo málo, na začátku užívání se projevuje značná únava. Proto se musí začínat polovičními dávkami. Ta únava není pořád a dokonce se po tom můžete cítit dobře a už od začátku ubývá hmotnost. Jenže z ničeho nic vás přepadne smrtelná únava, že se neudržíte na židli a musíte si lehnout.

To se děje asi dva dny a postupně to během týdne přejde a tělo si zvykne. Úbytky hmotnosti jsou impozantní 100 až 200 gramů denně, ale není to pro každého. Jednak na ten lék Topiramát Sandoz se musí vyzvednout recept u cvokaře, pak překonat fázi únavy a jetě celkem 14 dní, kdy se střídá nechutenství se žravostí a teprve pak je to dobré.

 

Pokročilé přípravky na zhubnutí

Doporučujeme kombinovat je navzájem.

 

Malinové ketony

otevřít v novém okně!

 

Po raspberry ketones se cítíte velmi příjemně, jsou dobré i na oči, bez vedlejších účinků

 

Beta-sitosterol

otevřít v novém okně!

 
Beta sitosterol se přidává do směsí na hubnutí, protože brání rozpadu testosteronu (inhibuje 5-alfa-reduktázu) a tím ubírá energii z tukových buněk do svalů.

 

Guggulsteron

Otevřít v novém okně!

 

Guggulsteron přichází do obliby u kulturistů, protože pomáhá ztrácet tuk bez zvláštní námahy. Jelikož je odvozen od kyseliny cholové, má antioxidační a protiánětlivé účinky a má zvyšovat tvorbu tepla v hnědé tukové tkáni.

 

Kapsaicin, extrakt z kayenské papriky

Otevřít v novém okně!

 

Kapsaicin nebo také Cayenne si pochvalují tisíce zákazníků nejen kvůli rychlejšímu spalování tuků ale i pro
zlepšené prokrvení včetně zlepšení paměti
zmírňování zánětů a prohřívání ztuhlých kloubů
snižování krevního tlaku a
zahánění chuti na cigaretu

U nás prodávaný přípravek Cayenne Extra Hot dosahuje mimořádně vysokou spokojenost, 81% hodnotitelů dává 5 hvězdiček. V eshopu najdete i Cayenne 250 kapslí s nižší měrnou cenou.

 

Synefrin

Otevřít v novém okně!

 
Synefrin je volně prodejná látka podobná efedrinu, která svým účinkem připomíná fentermin (Adipex retard) jen je slabší. Snižuje pocit hladu a mírně zvyšuje vůli nebo řekněme chuť do práce. Vyrábí se z citrusového plodu hořkého pomeranče. Není návykový a stal se už samozřejmostí pro sportovce.

 

Dovětek:
Proč se nevyplatí složené přípravky hojně propagované?

Ony obsahují tytéž nebo podobné přípravky, které jsem vám ukázal, ale v nižších dávkách nebo kombinované s levnějšími látkami. A často je tam přidaný Piper nigrum pro zvýšení vstřebávání. Jenže pak se vám více vstřebávají i rezidua škodlivin ze stravy a společně spolknuté pilulky. To není dobré.

 

 

Pokračovat na 4 racionální způsoby jak zakročit proti nadváze a zmenšit břicho

 


 

Roušky jen oddalují konec martýria

Záleží, jestli přijde k lékaři s covidem 1 nemocný týdmě nebo dva? Asi ne. Ale pro nás všechny to znamená zkrátit zbytek pseudoepidemie na polovinu!

 

A tak shoďme roušku dolů a umožněme i ostatním dříve volně dýchat!

 

 

Napadlo Vás něco?
Hned to napište do komentářů nebo přes kontakty

Vytvořeno: 17.9.2021