Stále nás koronaviru tíží a omezuje. Většinu z nás zajímá, co může přijít ještě horšího než už bylo.

Média jsou plná vyjádření rádoby odborníků, kteří přicházejí s protichůdnými a spornými vyjádřeními. My nemusíme být žádní odborníci. Stačí nám středoškolská matematika, aby jsme pochopili, že se tu děje lumpárna.

 

Jaké máme neodborné důkazy

1) I člověk bez vdělání ví, že proti chřipce není léku. Na co testujou tolik lidí?. Kdo potřebuje vědět, jestli má chřipku nebo covid, když ani jedno nejde léčit?!

2) Celou dobu se říkalo, že křivku zplošťují a prodlužují, aby předešli zahlcení nemocnic. My vidíme, že i v době největšího náporu v dubnu byly nemocnice „zahlcené“ jen z jedné třetiny. Je to jakoby prováděli protipovodňová opatření na poušti.

3) Předpokládejme, že roušky sníží pravděpodobnost nákazy o 2/3. Jenže když jsou používány plošně, tak prodlouží tvání epidemie o 2/3 a tím pravděpodobnost nákazy zase zvýší o 2/3.

4) Tvrdili, že musejí chránit ohrožené skupiny. Místo toho chrání děti, mládež, zdravé.

Může mi někdo vysvětlit nějaký jiný důvod, než že bohatnou na předražených testech a náhubcích?

 

Schválně si otevřete počty hospitalizovaných. Oni vám lžou, ty počty nerostou exponenciálně, ale růst už je za čtvrtinou, kdy se exponenciálně zpomaluje. Nevystoupá tedy na víc než 950 aktuálně hospitalizovaných a nemocnice nebudou ani zdaleka zahlcené.

Potvrdil to i Hamáček, když se 23.9.2020 prořekl, že Koncem měsíce by mohlo být denně kolem 3000 až 6000 nově nakažených (4 krát víc než 23.9.), což by NEZNAMENALO PŘETÍŽENÍ NEMOCNIC

 

Co se povídá mezi lidmi

V sauně se tentokrát dali do řeči 4 chlapi, všem vadily akce ministra Vojtěcha. Jeden dokonce prohlásil, že se domnívá, že víc než polovina Čechů byla nakažená. „Jak k tomu došel?“, jsem se zeptal. On vidí, že bezpříznakoví nakažení chodí do práce, roznášejí to. Např. ze 100 horníků OKD bylo 60 bezpříznakových, 40 s mírným průběhem a žádný nemusel být hospitalizován.

Lidi, kteří se nakazí a mají mírné příznaky, nejdou k lékaři, ani na nemocenskou, nenapadne je se testovat, ani bonzovat příbuzné. To je snad jasné.

Uhodnete která skupina je největší?


  • Dobře snášejí chřipku a nebojí se jí.
  • Bývají často nachcípaní a bojí se covidu.
  • Už covid prodělali a zjistili, že je slabší než chřipka.
  • Už prodělali bez příznaků covid, ani si toho nevšimli, a dále se bojí smrti.

Tito vyléčení už se nemohou nakazit, ani nemoc na někoho přenést. Fungují jako brzda přenosu podobně jako grafitové tyče v jaderném reaktoru brzdí reakci. A to i v případě, že nenosí roušku. Přinejmenším u poloviny obyvatel je rouška zbytečnou přítěží.
Kdyby nakázali nosit roušky dobrovolně, tak by nemohlo přibýt těžkých případů jen bezpříznakových. Je to proto, že ti, co nechtějí nosit roušky, mívají u chřipky mírný průběh nebo už to měli. Ukazoval jsem vám nákresy na začátku článku Utajované následky restrikcí proti koronaviru.

 

 

To je dobrý nápad. A k tomu snížit uhrady lékařům za diagnostikování koronaviru na úroveň u chřipky. Bylo by po pandemii.

 

 

 

Hamáčkovo vnitro připravuje omezování lidských práv, svobody pohybu, práva na shromažďování a nedotknutelnosti majetku

prostřednictvím novelizace Ústavy, která to umožní

 

 

Ministerstvo nemá právo nutit lidi nosit roušky, říkají ústavní právníci.

Roušky jsou dobrovolné, nevymahatelné.

Já už jsem to zkoušel do Alberta a hlídač mě pustil. V Lidlu se hlídač nehodlal vzdát, zavolal na mě policajty. Ti mě zkontrolovali. Divné se jim zdálo datum narození, jinak bylo vše OK, tak odjeli a předali věc hygieně. V Kauflandu si mě nevšímal nikdo ze zaměstnanců, jen pokladní mi vyčítala

 

 

Jediný člověk se stará o dodržování práva

v naší vlasti a podává žaloby pro zrušení nezákonných vyhlášek. Soud už zrušil nezákonný stav nouze na popud Mgr. Davida Záhumenského. Zruší i následující:

V protikladu k masám lékařů, kteří v dubnu seděli v hábitech, maskách a odmítali přijímat své pacienty. Kvůli odloženým operacím a chemoterapiím pomřely tísíce lidí. Aniž by se nad tím někdo dojímal.

 

 

Víc se testuje, víc jich přistihnou

Přimlouval bych se, aby vláda zrušila nejen roušky, ale i testování a karantény, aby občané nebyli stressovaní negativními zprávami a porušováním ústavních práv.

My nejsme odpírači roušek, já bych rád ty roušky nosil. Ale roušky mohou zachránit jediného jediného člověka od smrti jen za splnění nesplnitelné podmínky. A sice podmínky, že by byly zahlcené nemocnice. Ty nebyly ani jeden den za celých 7 měsíců té mizérie.

Víc se testuje, víc jich přistihnou a o to víc jich zas testují. Ještě to pokračuje dál. Oni vychytají všechny kontakty toho otestovaného nešťastníka a všechny otestují. Ty přistižené zase donutí bonznout své známé. Tak se počet přistižených zvětšuje geometrickou řadou. Nemnoží se vir, ale chudáčci, co procházejí tím kolečkem. Viru je pořád stejně, protože skrytě nakažení, potajmu infikovaní nemoc dále šíří rychlostí nezávislou na počtu testů. Z těchhle skutečně infikovaných pocházejí hopitalizovaní, rostou mnohem pozvolněji.

Prymula nám vlastně vykazuje zdánlivý, inscenovaný růst nakažených podpořený karanténami a vychytáváním. Takže je to z jeho strany švindl a strašení.

 

 

Jak zvýšit imunitu?

V podstatě nejde zvýšit imunitu sníženou kvůli chybějícím minerálům a vitamínům. Ani se nedá u zdravých zvýšit imunita nad základní úroveň. Spíš se ptejme, jak napravit sníženou imunitu.

Nejlíp imunita funguje za stavu, kdy máte dost všech vítamínů, ne jenom několik, které vám někdo vychválil.

Je špatná i rada užívat megadávky vitamínu D3. Všecky vitaminy se v praxi používají nejmíň 50 let. A u všech ty popisy do dneška souhlasí. Jen u vitamínu D přibyly zázračné účinky na imunitu. Vitamín D se dává dětem už 50 let a kdyby takové účinky existovaly, jistě by si jich všimli. Proto jezte multivitamín Two-per-Day a doplňte jej vitamíny, kterých je v něm poskrovnu, a sice vitamín A, vitamín E, vitamín K2  a metyl-listovou kyselinu (B9). Všechny ty vitamíny zlepšují stav sliznic, cév a zaručují vám rychlejší vyléčení a omezení zánětů.

 
 

Počkat nebo se nakazit?

Na jaře stálo za to oddalovat nákazu, protože v létě probíhá mírněji, to jsme měli možnost vidět. V zimě probíhají nákazy hůře a lidi na ně umírají. Podle statistik nejvíce lidí umírá v únoru, lednu a březnu. Tak nevím, jestli vydržíte až do příštího léta.

 

Co můžeme dělat?

Správně by se měly bez překážek nakazit osoby, kterým nic nebude. Tj. děti, mládež rodiče. Ti určitě nebudou zaplňovat nemocnice. Trvání epidemie by to zkrátilo a ohrožené skupiny by přečkaly až epidemie zeslábne. Oni mají správně nosit roušky, jen když jdou za ohroženými osobami (nad 60 let a 120 kg).

Třeba vyhrazená doba okolo 8 hod v obchodech je dobrá věc, které ochrání ohrožené osoby. Nikoho neomezuje ani neponižuje. Ale bohužel neumožní prodat víc roušek.
A zrovna tak by mohla být zavedená segregace ohrožených osob v dopravních prostředcích (v 1. půlce vozidla).

Podle chování Prymuly a Babiše můžeme doufat jen v restrikce a natahování epidemie. Co můžeme dělat? Nic jen zatnout zuby a počkat, jestli u voleb prohraje.

 
Obrázek z průzkumu ukazuje, že hned za ANO jsou piráti a ODS a složení dalších stran je podobné jako před lety, kdy se Babiš marně pokoušel složit koalici. Babiš nechce piráty a ODS, přesněji oni nechcou jeho. Jestliže my toužíme, aby Babiš přestal s populismem a plnil své sliby, tak především potřebujeme místo socanů někoho jiného. ČSSD táhne na opačnou stranu, Když Babiš chce hot, oni táhnou čehý.

 

Podívejme se na výsledek průzkumu pro krajské volby
ANO ztrácí, komunisté ani lidovci by se do Sněmovny nedostali

 

Teď se naštěstí stalo, že vznikla taková strana, která by nahradila ČSSD v koalici a usměrnila Babiše. Jmenuje se Trikolóra. Vznikla tak, že se odštěpili rozumnější poslanci z ODS. Vůdcem strany je Václav Klaus mladší, který stvořil úžasný volební program. Úžasný proto, že žádná jiná strana tak důkladný a celospolečensky prospěšný program nevypracovala.

Konec dotací
Podpora českých firem doma i v zahraničí
Podpoříme třetí dítě do rodiny
O místním rozvoji se má rozhodovat v místě a další

 
Volimtrikoloru
Programové pilíře

volimtrikoloru – Naši lidé

Tak zvolme si lepší budoucnost!

 

 

Zajímá vás něco? Napište do komentářů nebo přes kontakty

Vytvořeno: 17.9.2020 – 1.10.2020