O negativech vakcín čteme asi všichni v médiích. Co když existuje ještě jiné nebezpečí, o kterém nás neinformují?

Někdo se na vakcíny těší, jiný se obává příchodu nové totality, ve které budou muset být všichni vakcinovaní a docházet na obnovování. A nejen to.

 

 

Podivné nesrovnalosti u restrikcí

Co se teď děje

1) Oni chrání před onemocněním mládež a dospělé, kteří s tím v nemocnicích nekončí.

2) Říkalo se, že křivku zplošťují a prodlužují, aby předešli zahlcení nemocnic. My vidíme, že v dubnu byly nemocnice „zahlcené“ jen z 5% a v říjnu asi jen z 50%. Je to jakoby prováděli protipovodňová opatření na poušti.

3) Vypadá to, že vláda nechává zmírat přestárlé, aby ušetřila na důchodech. 85% kovidových pacientů, co leží v nemocnici, jsou důchodci pře 75 let.

Co by bylo správné

1) Mladí by měli mít volnost a restrikce ať dodržují jen ohrožení důchodci.
 

2) Do nemocnic by se vešlo 2 krát tolik pacientů s covidem. Ale kde by se jich vzalo 2 krát víc, když mladí a pracující po rozvolnění kovidem projdou bez následků?
 

3) Kdyby dovolili rychle promořit mladé a pracující, tak už by to bylo za námi. Důchodci by vydrželi být schovaní a neumírali by.

 

Kdo z toho má prospěch?

Restrikcemi nás tyranizují už celkem 4 měsíce a není náznak, že by to to nějak přibložovalo konec pseudoepidemie. Kdyby to už bylo za námi, byla by to pohroma pro výrobce vakcín a pobiratele odměn za jejich odbyt.
Restrikce, jak se zdá, nemají za úkol nic jiného, než udržet virus při síle a prodloužit trvání pseudoepidemie.

 
 

Množství hospitalizovaných s covidem prudce klesá, což je v rozporu se zpřísňováním restrikcí.

 
Počet hospitalizovaných s covidem prudce klesá v rozporu se zpřísňováním restrikcí.

 

 

Co lidé tuší

Covid asi prodělalo víc než pět milionu Čechů. Nejdou s tím k lékaři ani na testy. Někteří si 2 dny odpočnou, jiní si ani nevšimnou nemoci a chodí do práce. Vyléčení lidé fungují jako brzda přenosu podobně jako grafitové tyče v jaderném reaktoru brzdí reakci.
A co roušky, ty také působí jako brzda šíření viru? Částečně ano. Ale jen dočasně. Když je sundáte na pracovišti, nebo až je sundají všichni při uvolnění, tak se virus opět rozšíří.

 

 

Kdyby zde byl graf rychlosti šíření viru, viděli byste, že je to zpomalující logaritmická funkce, která klesá s přibýváním počtu infikovaných (celkového). V době kdy je promořeno 50% obyvatelstva, je rychlost šíření viru poloviční oproti začátku. Na začátku probíhá funkce rychleji, protože rychleji přibývá nemocných.

Kdybychom do grafu zakomponovali restrikce, povinnost roušek nebo lockdowny, viděli bychom, že rychlost šíření se zavedením opatření skokově poklesne. Pak klesá jen mírně a po skončení restrikcí se skokově vrátí na hodnotu jen o ždibec menší než byla před zahájením restrikcí. Z toho pochopíme, že restrikce nic neřeší, jen odsunou šíření nákazy na později, přesně o dobu trvání restrikcí. Ale „odborníci“ (včetně Babiše) vám lžou, že restrikcemi zachraňují životy.

 

5 miliónu vyléčených je deptáno úplně bezdůvodně

Ať to dělají z blbosti, ziskuchtivosti nebo z potřeby vyhovět voličům, měli bychom jim to rychle utnout. Vyléčení mají správně mít volný přístup do všech nyní uzavřených provozoven. A bez roušky!

Ideální by bylo, když by restrikce dál pokračovaly jen pro ohrožené důchodce. Neříkám, že i pro všechny nenakažené. Ale určitě by měli mít zákaz vycházení ti, co ze strachu nosí roušku dobrovolně.

Nedávno ministr Blatný přiznal, že na covid umřelo 3x míň lidí než vykazoval do ledna 2021. To z covidu dělá nejmírnější nemoc století, 3 krát slabší než chřipka. Blatný by měl tu informaci zahrnout do systému PES. Snížit riziko trojnásobně a o 3 stupně snížit rizikový stupeň z 5 na 2.!

 

 

 

 

 

Jak zvýšit odolnost proti covidu?

Zvyšovat imunitu u koronaviru mnohdy není potřeba, ani imunitu cíleně zvýšit nejde. Spíše je potřeba zvýšit odolnost proti bolestem, zánětům, průjmům, apod. Imunita i odolnost bývá znížená nejčastěji kvůli chybění určitých minerálům a vitamínům.

Nejlíp imunita funguje za stavu, kdy máte dost všech vítamínů, ne jenom několik, které vám někdo vychválil.

 

Na koronavirus jsou nejlepší vitamíny s protizánětlivým účinkem. To jsou vitamíny rozpustné v živočišném tuku: A, E, D, K2. Můžete je užívat u všech zánětlivých stavů.

Vitamíny A, E, D, K2 se mají užívat všechny. Braní jednoho ve vyšších dávkách způsobuje zrychlené vylučovaní nejen toho jednoho, ale všech A, E, D, K2. To se právě děje, když lidí poslouchají reklamu na vitamín D3 a užívají vyšší dávky vitamínu D3.

Všecky vitamíny se v praxi používají nejmíň 50 let. A u všech ty popisy do dneška souhlasí. Jen u vitamínu D přibyly zázračné účinky na imunitu. Vitamín D se dává dětem už 50 let a kdyby takové účinky existovaly, jistě by si jich všimli už dávno.
Vitamín D3 se nachází v každém multivitamínu i v tom nejlevnějším. Proto když berete multivitamín, např. multivitamín Two-per-Day, nepřidávejte si již vitamín D.

 

Místo toho doplňte multivitamín těmi vitamíny, kterých je v něm poskrovnu, a sice vitamín A, vitamín E, vitamín K2 a metyl-listovou kyselinu (B9). Všechny ty vitamíny zlepšují stav sliznic, cév a zaručují vám rychlejší vyléčení a omezení zánětů.

Imunitu oslabuje i chybění mikroelementů jako je selén, zinek, bór, mangan a další, které jsou již v dostatečné míře obsaženy v multivitamínu Two-per-Day.

NENECHTE SE POBLÁZNIT ke kupování zinku, selénu, vitaminu D a vitamínu C. Důvod je prostý. Bylo by to dražší než multivitamín Two-per-Day. Ten obsahuje tyto vitamíny v obdobném množství a dalších 20 vitamínů navíc.

 

 

Chápu, že vitamíny považujete za bezvýznamné, jestli jste dosud užívali jen vitamíny z lékárny.

 

 

 

Nenahraditelný lék proti koronaviru

Objevil jsem jej, když jsem onemocněl a chtěl jsem se ujistit, jestli to není nějaká jiná nemoc. Dal jsem vygooglit příznaky covidu. A ejhle! Ukázalo se, že existuje ještě jedna nemoc s téměř totožnými příznaky. Na její léčení se používá volně prodejný lék axerophtol. Používal jsem tehdy kombinaci 3 nesteroidních antiflogistik. Teprve po nejsilnějším antioxidantu na světě, redukovaném glutathionu se mi záněty zmírnily asi o polovinu.

Axerophtol je jiné kafe. Po něm přestaly záněty, bolesti hlavy, únava a průjmy téměř ze dne na den. A za 2 týdny se mi zlepšila i vitální kapacitu plic. Dokonce jako vedlejší účinek bylo zpevnění celého těla, třikrát pevnější nehty a místo pápěří na hlavě mi začaly růst vlasy jako hřebíky (ale jen vzadu). Pozvedlo mi to náladu, celé tělo se cítilo líp. Axerophtol ve vyšších dávkách používají dámy ke zkrásnění celého těla a vyhlazení pleti. Vyzkoušejte jej taky!

Protizánětlivé vitamíny A, E, D, K2 můžete k axerophtolu přidat. S nimi budete mít odolnost ještě lepší.

 

 

Co můžeme dělat?

Správně by se měly bez překážek nakazit osoby, kterým nic nebude. Tj. děti, mládež, rodiče. Ti určitě nebudou zaplňovat nemocnice. Trvání pseudoepidemie by to zkrátilo a ohrožené skupiny by se dříve dočkaly, že epidemie zeslábne.

Není důvod, aby si mláděž a pracující nechávali píchnout vakcínu. Jestli víte o nějakém důvodu, podělte se v diskusi. Hlavně u vyléčených (se získanou odolností) je vakcinování nedůvodné.

 

 

Video: Co vše se děje pod pláštíkem covidu-19?

https://youtu.be/LpfIbMCJ_Bs

 

 

 

Vědecky potvrzená negativa vakcín

Asi čtete o tom v médiích. Ode mě se dozvíte pár skutečností, které postihují významnou část uživatelů vakcín.

  • Vakcíny mají účinek snížený až o 40% u osob obézních (tedy těch ohrožených diabetiků).
  • Po podání jakékoli vakcíny je u všech zatížena jejich vitalita. Pravidelně se snižuje o trochu výkonnost, jakýsi druh dlouhodobé únavy, letargie. Můžete si to vygooglit. Nikdo z vakcinovaných se tím nechlubí.
  • Občas se po podání objeví autoimunitní nemoc, která zůstává postiženým celoživotně. Imunita se obrací proti vlastnímu tělu a napadá buď jen jeden orgán nebo určité buňky (nervové, střevní, aj.). Špatně se to léčí, spíš se to dá jen mírnit.

 

 

 

Odmítejme vakcíny dokud jsou dobrovolné!

Čím víc občanů odmítne vakcíny, • tím více oslabí moc vakcinářů,
• ušetří se státní výdaje,
• předejde omezování svobod,
• tím dříve skončí lockdowny vyhlašované v zájmu vakcinářů,
• tím více z nás získá déle trvající přirozenou imunitu.

 

 

Trikolora se zvrhla po odchodu Václava Klause mladšího

Václav Klaus – Lockdown není řešení @ CNN Prima News

 

 

 

 

Zajímá vás něco? Napište anonymně do komentářů nebo přes kontakty

Vytvořeno: 23.1.2021 – 31.1.2021