Vidíme, že všichni stárnou a umírají. Herci a zpěvačky, kteří z počátku vypadali zázračně mladí, zmírají, když už maskování nedokáže zakrýt pokročilý věk.

A když neberou léky proti stárnutí slavní umělci a zpěváci, kteří by z toho profitovali, lidé předpokládají, že stárnutí zastavit nejde. Nejnápadnější příklad Karel Gott. Vzepřít se jednou pro vždy kalendáři, nikdy stáří. Nedožil se ani tolik, co průměrný obyvatel domova důchodců, třebaže byl stále aktivní. On za zdraví utrácel vysoké částky a polykání doplňků za 10 tisíc asi bylo mimo jeho okruh vnímání.

 

Málo se ví o léčivech proti stáří.
Je to způsobeno dezinformacemi záměrně nebo náhodně činností trhu?

Při psaní článku mě překvapilo, kolik důvodů proti užívání účinných prostředků proti stárnutí se vyrojilo na světlo.

Teoreticky je tu někdo, kdo má zájem na tom, aby lidé žili kratší dobu. Jsou to zdravotní pojišťovny. Je spočítané, že člověk poslední rok před svou smrtí spotřebuje zdravotní péči za stejnou cenu, jako celý jeho předcházející život. Pojišťovnám platí bohatí větší pojištění než chudí. Za důchodce, ať jsou chudí nebo bohatí platí stát jen zlomek. Motivace by tady byla.

Druhá věc jsou důchody. Představte si, že by zázrakem vznikla nějaká pohroma, po které ubylo 10% důchodců. Pak by těm přeživším mohli zvednout důchody o 11%. Z tohoto pohledu může mít zájem na vašem kratším životě kdokoliv. Nejsou vzácné případy, že lidi, kteří nemají na léky proti stárnutí, se je snaží pomluvit před ostatními v diskusích.

 

Zdroje informací

Existují 3 zdroje.


 • Novináři bez vzdělání, kteří vás prostě jen chcou nalákat, aby se vám zobrazila reklama
 • Různí léčitelé šarlatáni a nedoukové, kteří přesto velmi rádi publikují
 • Vědecké a populárně vědecké časopisy

I ty vědecké zprávy přinášejí různé kachny a informace, co nemají na délku života vliv. Důvod je jednoduchý. Ve vědě se nic neobjevuje 2 krát. Princip stárnutí byl objeven v roce 1956 a popsán v 900 stránkové učebnici. Na to nikdo další nedostane grant, neboť je zaznamenáno, že je to objevené.

Možná se zeptáte, proč se o tom odnikud nedovídáte. Nedovídáte se třeba úplně všechno, ale akcelerátory stárnutí a potraviny urychlující stármutí prodělaly rychlý rozvoj. V médiích o nich informují stále velmi často, ať už v reklamě nebo v článcích o zdravé výživě. A jsou dost hodně kupované.

 

Ukázka zkreslených úvah léčitele nedouka:

Milan Calábek začal studovat zdravovědu až v 70 let. 20-30 let staré věci začal propagovat jako světobornou novinku. Má velice poutavý přednes, spoustu věcí říká správně a budí dojem, že má rozhled a čertsvé informace. Jenže občas do svého projevu přidá ničím nepodložené pomýlené závěry, jakoby mu chyběly základy chemie a farmakologie. Není to záměrné záškodnictví, ani nedbalost. Takovou má povahu, jeho největší slabinou je orientovat se v konkrétních údajích.

 

Milan Calábek : škodlivost tuků – polovina z toho je fantazírování a převrací skutečnost

 

Když pan Calábek pojmy obrátí a vnese do toho zmatky, nemůžeme se divit, že lidi už nevěří ničemu, anebo věří tomu, že nové výzkumy jsou lepší než staré.

 

Milan Calábek Jak léčit cukrovku a rakovinu přírodními látkami

 

Toto video najdete umístěné v článku Má pravdu Milan Calábek?, včetně rozboru chybných úvah pana Calábka.

 

Proč se šíří nepravdivé informace o důvodech stárnutí

Asi všichni víme, že v diskusích z médií se jednotně objevuje názor, že potraviny jsou plné „sraček“, které nám kazí zdraví. Kde se to vzalo v lidech?

Rúzné laboratoře, které testují rezidua přídavných látek v potravinách, potřebují zvýšit tržby, a proto straší lidi. Konkrétně třeba pan Tuna strašil, že pijáky čaje postihnou smrtelné halucinace. Jde o jed, který údajně nacisté používali k mučení vězňů.

Co se stalo ve skutečnosti?. Výrobci čaje Babička Růženka spadl do směsi okvětní lístek rostliny Durman zlomocný. Odvary se už od středověku používaly jako afrodisiakum. Kdyby se nedejbože někdo otrávil, musely by se nejprve objevit afrodisiakální účinky, protože halucinace nastávají až při 100 kkrát větší dávce. Jelikož okvětní lístek tvořil miliardtinu objemu čaje, není to reálné.


 • Důvody:
 • 1) potřebují vydělávat na laboratorních testech
 • 2) Měření dokážou zjistit i 100-1000 krát nižší koncentrace, než je bezpečnostní limit

 

Žádné herbicidy, pesticidy, insekticidy

nedokážou v bezpečných dávkách vyvolávat rakovinu ani nemoci. Éčka nemohou ničit zdraví. Konzervační látky jedině mohou způsobit průjem. Ale na průjem se neumírá.

Stárnutí a rakovinu způsobují akcelerátory stárnutí přírodního původu a přírodní i umělé kancerogenní látky. Jestliže něco není akcelerátorem stárnutí, tak vám to nemůže způsobit žádné nevratné změny jako je stáří a chronické nemoci. Potraviny urychlující stármutí jsou velmi oblíbené a konzumují se ve velkých množstvích. Já neříkám, jestli je to dobře nebo špatně, když je planeta přetížená lidmi.

Říkám jenom, že žádný herbicid Roundup glyfosát, ani žádný jiný vás nemůže zestařit. Jestli chcete udržet své mládí, měli byste přestat poslouchat nevzdělané nedouky.

 

Zde vidíte příklad z diskuse, jak nakukali pánovi, že stárnutí a nemoci jsou způsobené nečím jiným než akcelerátory stárnutí.

Rudolf Moravský únor 2019
Řekni kolik let se zapodíváš výživou… Znalosti kterými pan Calábek disponuje som naopak excelentní a byla laboratorně prokázána. Chemické látky se vyrábí čisto z ekonomických důvodů a ne pro dobro pacienta. Ty ho postupne jen ničí svými nežádoucími účinky, ale kvalitativní úroveň a léčebný účinek přírodních látek nemohou nikdy dosáhnout, protože jsou izolovaně syntetizované.
Mnohé ty „módní“ látky jsou známé už mnoho staletí i tisíciletí, jiná věc je, že vlyvem masivního lobbingu a propagandy medické mašinerie se zatím zásadně neprosadili a lidé pořád věří bludům o prospěšnosti chemie a o spasitelském syndromu ortodoxní západní mediciny, jejíž cesta je už dávno ve slepé uličce.

 
Shrňme si, co tvrdí šarlatáni:

Stárnutí je způsobeno syntetickými chemickými látkami
a vedlejšími účinky léků
Šarlatán, který masivně lobbuje za svoje výmysly, má vlasně pravdu. A všichni poctiví výrobci chemických látek jsou špatní a zavinili, že stárneme a jsme nemocní.

a jak je to doopravdy:

Je to naopak. Šarlatán dělá to, z čeho obviňuje konkurenty. V odstavci o něco níž je odkaz na podvodný článek. Můžete vidět, že podvodník používá podobné argumenty a rétoriku jako pán s vymytým mozkem.

 

 

Co chce zákazník, na tom se nejvíc vydělá

Co chce zákazník?


 • Aby stačila jedna piluka denně. Nejlépe taková, která vyřeší všechny nemoci
 • Aby nemuselo užívat stále, ale třeba jednou za rok
 • Aby to nestálo víc než lístek do kina
 • Aby všechny složky byly v jedné pilulce za den
 • Aby to bylo prověřené odzkoušené

Konkrétní příklad:
120 letá stařenka vymyslela způsob jak překonat 100 let. Čistí si cévy, a tak se jí živiny dostanou do všech částí těla. Čistí jednou za 2 roky (úsporné). Přípravek je sice dražší, ale stačí kůra co 2 roky.

Tady máte  ukázku celého příběhu Dolgozhitelnitsa

https://lifeblg.ru/cz/dolgozhitelnica-detonic/

 

Asi je vám jasné, že dolgozhitelnica si vydělá mnohonásobně víc než já, který se vám snaží pomoct předat na sobě vyzkoušené metody. Které jsou podložené vědeckými důkazy schovanými v placených vědeckých serverech.

Vy si můžete skutečně čistit cévy levným vitamínem K2. Bude vám o dost líp. Přesto se po něm nedožijete 120 let. Ke mně už přišlo několik zákaznic, co byly zkroušené bolestí, vypadály ztrápeně. Když si přišly pro druhou lahvičku vitamínu K2, tak bych je ani nepoznal. Prostě normální ženská, po které se chlap ohlédne.

 

Musí to být přírodní, bez éček a bez chemických látek, košer

Tak chcete přírodní bez éček a zůstat o něco déle staří, nebo chcete zůstat 2 krát déle mladí?

 

A co když pochybí finance na dovolenou?

Můžeme být bez jídla – ne.
Můžeme být bez střechy nad hlavou – ne
Můžeme být bez páteční zábavy – ne

Léky proti stárnutí – bez těch se obejde každý

Tak já bych to neriskoval. Vyslechl jsem si odstrašující případy zákaznic, které přestaly užívat léky proti stárnutí. Hádejte proč léky užívaly?. Většina z nich měla dobře placené zaměstnání, ale jelikož byly v předdůchodovém věku, klimbala se pod nimi židle. Zákaznice mi uvěřily, že se jim zvýší výdrž, výkonnost. Dokonce to překonalo očekávání, otrnulo jim, udělalo se jim tak líp, že se rozhodly vyhodit si z kopýtka.

Jenže co se nestalo. Hned po návratu z dovolené se objevily původní neduhy v plné síle. Stačilo pár absencí a zakrátko paní nohla jen vzpomínat, jak se jí krásně žilo s vysokým platem. To je pohádky konec. Dál už nebylo nic. Paní již neměla peníze na sadu proti stárnutí. Nemohla začít znovu a zůstala uvězněná ve svém stárnoucím těle.

 

Zeptejte se na cokoli teď hned

Vytvořeno: 8.2.2020 – 18.2.2020

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]