Popis

• Pro delší život
• V tuku i ve vodě rozpustný vitamín B1


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Benfotiamine je v tuku rozpustná forma vitamínu B1 (thiaminu), klinicky testována pro ochranu proti konečným produktům pokročilé glykace, které se tvoří při zvýšené hladině glukózy.

Mega Benfotiamine

Benfotiamin podporuje zdravý metabolismus cukru v krvi a chrání tkáně těla proti konečným produktům pokročilé glykace a oxidačnímu stressu. Například enzym transketolasa je rozhodující pro metabolismu cukru v krvi. Stejně jako mnoho enzymů, transketolasa vyžaduje co-faktor. V tomto případě, je třeba pomoc od thiaminu. Bohužel, thiamin je rozpustný ve vodě, a proto je méně k dispozici uvnitř buněk. Benfotiamin je rozpustný v tucích a může snadno proniknout do vnitřku buněk. Tím je také biologicky dostupnější než ve vodě rozpustný thiamin.

Ve studii benfotiamine účinně zvýšil aktivitu transketolasy v buněčných kulturách o neuvěřitelných 300%, ve srovnání s pouhými 20% s thiaminem. Tento robustní aktivace byla dostatečná k blokování tři ze čtyř hlavních metabolických cest, které vedou k poškození krevních cév. Benfotiamine také blokuje aktivaci transkripčního faktoru známý jako nukleárního faktoru-kappa B (NF-kB), který se podílí na mnoha zánětlivých stavech.

Celkově benfotiamin aktivuje metabolismus glukózy a podporuje zdravou hladinu glukózy v krvi, které jsou již v normálním rozmezí. Benfotiamine také pomáhá udržovat zdravou funkci endotelu a podporuje zdraví nervů, ledvin, očí, cév a srdce.

Navrhované využití
Přečtěte si celý štítek a postupujte podle pokynů pečlivě před použitím.

Pak jeden (1) až čtyři (4) kapsle (cps) denně s jídlem nebo bez něj, nebo jak je doporučeno zdravotníkem.

Ostatní přísady
Rostlinné celulóza (kapsle), mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, rýžová mouka, rostlinný stearát, oxid křemičitý. Obsahuje rýži.

Tento produkt neobsahuje žádné mléko, vejce, ryby, arašídy, korýš korýši (humr, krab, krevety), sojové boby, ořechy, pšenice, kvasnice, lepek, nebo kukuřice. Neobsahuje žádný cukr a žádná umělá sladidla, příchutě, barviva nebo konzervační látky.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Vegetarian Capsule
Amount Per Serving % Daily Value
Thiamine (vitamin B1) (as thiamin HCl) 10 mg 667%
Benfotiamine 250 mg **
**Daily Value not established.