Popis

  • Podporuje svalovou vytrvalost
  • Pomáhá odstranit svalovou únavu
  • Silný účinek
  • CarnoSyn Carnosine Synthesizer
  • Kvalita GMP zaručena


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Co je beta alanin

Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, která je používána svalovými buňkami k syntet0ye karnosinu. Karnosin je dipeptid (beta-alanin a histidin), který funguje jako pufrovací látka pro kyselé vodíkové ionty produkované během namáhavého cvičení, a pomáhají tak udržovat optimální svalové pH.

Výhody beta alaninu

Beta-alanin byl klinicky testován a ukázalo se, že zvýšuje svalový obsah karnosinu, takže svaly pracují tvrději a déle během intenzivního cvičení. Beta-alanin se opírá o vědecký výzkum  prokazjící, že suplementace alaninem vede k opoždění svalové únavy a zkrácení zotavovacího času, čímž  vám pomůže dosáhnout vašich tréninkových cílů, zlepší sílu a vytrvalost.

Pro koho je beta alanin vhodný?

Pro mladé kulturistty i pro staré k ochraně před radikály

Navrhované využití
Jako doplněk stravy, se bere polovina úrovně lžičky (2,0 g) 3 až 4 krát denně. Vmícháme do 8 fl oz vody nebo svého oblíbeného nápoje. Pro dosažení nejlepších výsledků, ponechte minimálně 2 hodiny mezi dávkami.

Další ingredience
Žádnné. Neobsahuje žádný cukr, sůl, škrob, droždí, pšenici, lepek, kukuřice, sója, mléko, vejce, korýše ani konzervační látky.

Upozornění: Beta-alanin může způsobit neškodné, dočasné brnění na kůži u některých jedinců. Po několika týdnech suplementace beta-alaninem se tento pocit obvykle zmírní nebo odezní.

 

5.6.2016 – 5.6.2016