Popis

• Bojuje za buněčné zdraví a dlouhověkost
• Maximalizuje biologickou dostupnost fisetinu až 25 násobně
• pomocí povlaku z pískavice
• Podporujte zdraví mozku a ochranu mozkových funkcí
• Pomáhá chránit zdraví očí a ledvin

 


recenze
k tomuto výrobku
M

 

Fisetin je antioxidant bioflavonoid, který může pomoci udržet hladinu glutathionu a mitochondriální funkce při oxidačním stresu. Prochází hematoencefalickou bariéru, což může pomoci zachovat funkci neuronů i tváří v tvář faktorů, které přispívají k normální s věkem související pokles funkce mozku. Mimo jahod, fisetin je vzácný v ovoci a zelenině ve srovnání s jinými flavonoidy.

Podrobnosti o produktu „Bio-Fisetin“

Stručné zdravotní výhody:

Fisetin je flavonoid. A flavonoidy jsou malé chemikálie, které dodávají zelenině a ovoci barvy.
Fisetin najdete v malém množství například v jahodách, jablkách a cibuli.

Má mnoho potenciálních zdravotních výhod, jako jsou vlastnosti proti stárnutí a podpora mozku. I když všichni milujeme sladké jahody, budete je muset denně sníst hodně, aby vaše tělo mělo prospěch z fisetinu. Bio-Fisetin usnadňuje získání optimálního množství fisetinu.

Fisetin bojuje proti stárnoucím buňkám

Stárneme a naše buňky také. Senescentní buňky jsou staré buňky, které pro vás nedělají vůbec nic. Nerostou ani se nerozdělují, ale mohou způsobit poškození buněk kolem nich. Naštěstí může fisetin fungovat jako senolytikum. Senolytika jsou sloučeniny, které mohou zničit stárnoucí buňky v našem těle. Díky tomu může fisetin pomoci zlepšit vaši dlouhověkost.

Proč to funguje:

Fisetin má spoustu zdravotních výhod. Ale fisetin sám o sobě se rychle rozkládá na různé metabolity enzymy ve vašem trávicím systému. Bio-Fisetin je fisetin kombinovaný se sloučeninami galaktomananu ze semen pískavice. Tím se chrání fisetin během trávení. Bio-Fisetin je až 25 krát biologicky dostupnější než standardní doplňky fisetinu. To znamená, že vydrží déle a funguje ve vašem těle déle.

Věda za produktem:

Fisetin pomáhá povzbuzovat přirozené cesty těla k čištění stárnoucích buněk, což umožňuje zdravým buňkám vzkvétat (1). Dalším důležitým aspektem buněčné dlouhověkosti je funkce sirtuinu.
Sirtuinové proteiny udržují vaše buňky v nejlepším výkonu – ale aktivita sirtuinu klesá s věkem. V preklinických studiích bylo prokázáno, že fisetin podporuje mladistvou a zdravou funkci sirtuinu (2-6).

Udržujte svou mysl svěží

Výzkumná studie ukazuje, že fisetin pomáhá chránit jemné nervové buňky mozku (7-9).
Ukázalo se také, že slibuje podporu zdravých kognitivních funkcí v preklinických studiích. Klíčem je absorbovat dostatek fisetinu, aby na tom záleželo.

Podpora pro vaše oči a ledviny

Metabolismus glukózy je nezbytný pro vše od funkce ledvin až po to, jak vaše tělo získává nebo hubne. Udržování zdravé hladiny cukru v krvi však může být s přibývajícím věkem ještě náročnější.
Studie ukazují, že fisetin působí jako druh přepínače řízení metabolismu. To může vašemu tělu pomoci udržovat zdravé hladiny glukózy a může pozitivně ovlivnit zdraví vašich ledvin a zraku (10, 11).

Navrhované využití
Vezměte 1 kapsli denně s vodou.

Další složky
Extrakt ze semene pískavice (Trigonella foenum-graecum L.), extrakt ze stonků voskovníku (Rhus succedanea L.), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavá činidla (oxid křemičitý [nano], hořečnaté soli tuků kyseliny), emulgátor (slunečnicový lecitin)

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 capsule
Servings Per Container: 30 Servings
• Vhodné pro vegetariány Amount per serving % Daily Value
Bio-Fisetin Proprietary Blend: Providing 18% fisetin (8 mg) [from wax tree extract (stem)], 35% galactomannans (15 mg) [from fenugreek (seed)] 44.5 mg
† Daily Value not established.

 

Vytvořeno: 4.9.2021 – 9.9.2021