Popis

• Podporuje duševní čilost a dlouhověkost
• inhibitor MAO-B a PDE4
• působí jako Mucuna Dopa a čokoláda dohromady
• liberin hypofyzárních hormonů (LH, FSH, GH, TSH, ACTH, aj.)
• účinný antioxidant

 


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Dopa-Mind™ je standardizovaný extrakt divokého zeleného ovsa pro jedince, kteří chtějí udržet mladou duševní výkonnost a kognitivní funkce.

S věkem se hladina dopaminu v mozku, který reguluje náladu a poznávání, začíná snižovat, což vede k odpovídajícímu poklesu duševní výkonnosti. Toto vyčerpání dopaminu je z velké části způsobeno rostoucími hladinami enzymu nazvaného monoaminooxidáza-B (MAO-B).

 
Publikované studie ukazují, že inhibicí MAO-B tento bioaktivní extrakt z divokého zeleného ovesa zvyšuje hladiny dopaminu. Tento inhibiční mechanismus MAO-B byl prokázán, že podporuje mentální čilost a dlouhověkost. Ve dvojitě zaslepené, randomizované, placebem kontrolované studii se stárnoucími dobrovolníky s podprůměrným poznáním vědci prokázali, že 1600 mg stejného extraktu divoké zelené ovsa obsaženého v Dopa-Mind produkovalo 74% zlepšení na standardním testu duševní ostrosti. V dříve zveřejněném výzkumu 800 mg stejného extraktu podpořilo čas a rychlost duševního zpracování. V jiném výzkumu tento extrakt rozšiřoval mozkové cévy a zlepšoval funkci endotelu, která v mozku hraje důležitou roli.

Extrakt divokého zeleného ovesu v Dopa-Mind™ ukázal, že zvyšuje kognitivní výkonnost jak u starších, kteří vykazují známky ubývání, tak u mladých, jejichž mysl je stále zdravá a přispívá k dlouhověkosti.

 

Neuravena® účinky extraktu:

 

zvyšuje cirkulaci krve

(Wong et al.)


 

Stimuluje levou frontotemporální oblast

(Dimpfel et al.)


 

zvyšuje hladiny dopaminu

(Internal data)

 

 

Neuravena® představuje podporu kognitivního myšlení pro:

 

koncentraci a pozornost

(Berry et al.)


 

krátkodobou paměť

(Kennedy et al.)


 

duševní výkonnost

(Dimpfel et al., Kennedy et al.)

 

 

Navrhované využití
Užívejte jednu (1) tabletu jednou nebo dvakrát denně, s jídlem nebo bez jídla. Doporučená dávka je jedna tableta přípravku Dopa-Mind denně pro první měsíc. Pokud se požadované výsledky nezjistí, zvyšte dávku na dvě tablety denně.

Ostatní přísady
Maltodextrin, mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelózy, vodná vrstva filmu (purifikovaná voda, hydroxypropylmethylcelulóza, glycerin), rostlinný stearát, oxid křemičitý. Non-GMO

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Vegetarian Tablet
Amount Per Serving % Daily Value
Calcium (as calcium carbonate) 100 mg 10%
Neuravena Wild Green Oat extract (aerial part) (providing isovitexin) 800 mg **
**Daily Value not established.

 
 

Mechanismus účinku

Výzkum prokazuje, že Neuravena® působí dvěma mechanismy, které ovlivňují jak poznání, tak duševní zdraví:
• Inhibice enzymu monoaminooxidázy B (MAO-B)
• Inhibice enzymu fosfodiesterázy 4 (PDE-4)
Oba enzymy působí na centrální nervový systém a věří se, že hrají roli v duševním zdraví a kognitivní funkci, snad díky jejich modulačním účinkům na úzkost, paměť a depresi. Viagra je také inhibitor fosfodiesterázy, jenže PDE-5. Vedle inhibice MAO-B a PDE4 mohou být i jiné mechanismy zapojeny do schopnosti Neuraveny® zlepšit duševní ostražitost.

 

Neuravena® – mechanismus účinku
[ stáhnout pdf ]

 
16.2.2018 – 16.10.2018

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]