Popis

Ebook odpovídá na jedinou otázku: Jak to udělat, aby vám antioxidační doplňky fungovaly. Proto je skutečně krátký, jen 9 stránek po odečtení ilustrací a závěru.

 

Proč běžně doporučované antioxidanty lidem nefungují

I v pojednání Biochemie volných radikálů mluví o tom, že univerzální antioxidant neexistuje a účinnou antioxidační ochranu lze vytvořit, jen když máte jasno, co chtete ochránit. Ani v tom pojednání stejně jako v žádném jiném nenajdete praktické informace.

 

Možná, že už jste si v předchozím článku Nezastupitelné, nenahraditelné antioxidanty. Bez nich řetězové radikálové reakce nezastavíte přečetli, proč veřejně doporučované antioxidanty nefungují.

 

Podařilo se mi vložit do ebooku velmi užitečnou informaci, kterou nikde jinde nenajdete. Pisatelé opisují jeden od druhého, aniž by tomu rozuměli. A tak mám z toho dobrý pocit, že vám dílo prospěje a nezatíží vás přílišnou omáčkou. Radost mám i z toho, že se mi podařilo dokázat tvrzení nepochybnitelně, že běžné antioxiadaty nefungují. A poskytnout celý seznam účinných i neúčinných látek.

 

  • Nezastupitelné antioxidanty dodají antioxidačnímu systému účinnost
  • jsou to poměrně levné látky, které nikdo nevychvaluje
  • není možno je nahradit sebemodernějšími a sebedražšími přípravky
  • Vy budete jedni z mála, kterým se proces stárnutí zastaví.
  • Všichni kolem vás, i ti, co vydávají na antiaging větší peníze než vy, budou dál stárnout rychleji.
  • Ebook vám zkrátí čas při hledání a vy ušetříte prostředky účelným výběrem

 

Byli jste někdy na srazu vrstevníků? A co tam bylo? Ti šťastnější zachovalejší a energičtější byli obklopeni kamarády. A ti staří, nemožní seděli v koutě jako outsideři. Pojde s námi a buďte vysmátí!

 

Vytvořeno 6.11.2019 – 20.1.2020