Popis

• Teblety nejsou žvýkací, spíš rozkousatelné
• prebiotika – Živná půda pro zdravou střevní flóru vytvářející vodík
• Non GMO certifikovaný pro prodlužování života
• probiotic

 


recenze
k tomuto výrobku
M
 
Každá tableta FLORASSIST® Prebiotic Chewable s příchutí jahod obsahuje vědecky ověřenou dávku prebiotické vlákniny PreticX™, která obsahuje 70% xylooligosacharidů pro optimalizaci růstového potenciálu prospěšných bifidobakterií. Bifidobakterie se přirozeně vyskytují v lidském gastrointestinálním traktu. Počet bifidobakterií však s věkem klesá.

 

Výhody bifidobakterií

Tyto drobné organismy přinášejí silný úder pro lepší zdraví. Prospívají nejen našemu zažívacímu traktu, ale celému tělu. A vyrábějí speciální sloučeniny spojené se zdravým metabolismem a dokonce s dlouhověkostí, např. kyselinu máselnou. Bifidobakterie metabolizují důležité druhy dietních sacharidů.

Poskytují také základní výživu do buněk trávicího traktu a dalších. Jedním z populárních způsobů podpory bifidobakterií je doplnění probiotiky. Aby se probiotika uchytila, je důležité zajistit pro ně dostatečný zdroj potravy, což jsou prebiotika.

Bifidobakterie a další druhy vyživované xylooligosacharidy vytvářejí vodík, a tím i stabilní antiooxidační ochranu těla proti stárnutí a degeneraci.

 

Ne všechna prebiotika jsou stejná

„Předávkování“ prebiotik nemusí být příliš dobrá věc. Většina komerčních prebiotik, např. FOS vyžaduje velké dávky k zajištění optimálních podmínek pro kolonizaci GI. To však bohužel může vést k nepříjemnému nadýmání, vypouštění větrů a obecnému nepohodlí GI.

FLORASSIST® Prebiotic Chewable je formulován s vědecky ověřenou menší dávkou prebiotické vlákniny PreticX ™, která obsahuje 70% xylooligosacharidů. Tyto xylooligosacharidy jsou ideální prebiotika, protože jsou schopna optimalizovat růstový potenciál střevních bifidobakterií a mohou tak činit v relativně nízkých dávkách.

Čím méně prebiotické vlákniny právě užíváte, tím větší je šance na gastrointestinální potíže. Toto vysoce purifikované prebiotikum pochází z kukuřičného klasu bez GMO.

 

Použití: Žvýkejte jednu (1) tabletu jednou nebo dvakrát denně, s jídlem nebo bez jídla. Zapíjejte dostatečným množstvím vody. Rozkousejte – nepolykejte tablety celé.

Další ingredience: Xylitol, maltodextrin, manitol, mikrokrystalická celulosa, přírodní řepné zbarvení, přírodní jahodová příchuť, glukóza, d-xylóza, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelózy, arabinóza, arabská guma, oxid křemičitý, extrakt ze stévie.

Upozornění: Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Chewable Tablet
Amount Per Serving % Daily Value
Total carbohydrate 2 g <1%†
PreticX™ Prebiotic Fiber
(providing 1,000 mg xylooligosaccharides)
1,400 mg **
**Daily Value not established.
†% Daily Value is based on a 2000 calorie diet.

 

Vytvořeno: 30.7.2020 – 29.1.2021