Popis

• Udržuje zdravé tepny
• Jednu denně, na 2 měsíce
• metylcobalamin, metylfolate, P5P + B2

 

M

 

Homocysteine ​​Resist je speciálně vytvořený vitaminový doplněk B pro zdraví srdce a mozku. Homocystein je přírodní sloučenina produkovaná vašimi buňkami. Když se hromadí, indikuje to, že vázne syntéza bílkovin. Nápravou  ovlivníte k lepšímu kardiovaskulární zdraví, kognitivní funkce a další.

Tato formule kombinuje vitaminy B2 (riboflavin), B6 ​​a B12, plus folát ve formě L-5-methyltetrahydrofolátu (L-5-MTCo je vitamin B2?) Tělo přirozeně přeměňuje vitamin B2 (riboflavin) na formu riboflavin-5′-fosfátu, kterou pak použije pro výrobu energie.

Výhody Homocysteine ​​Resist

Podporuje zdravý cévní systém
Podporuje syntézu neurotransmiterů pro kognitivní zdraví
Podporuje produkci buněčné energie vitaminem B2
Obsahuje nejúčinnější formy vitamínů B6, B12 a folátů

Co je to vitamin B2?

Tělo přirozeně přeměňuje vitamín B2 (riboflavin) na formu riboflavin-5′-fosfátu, kterou poté používá k výrobě energie.

Proč jsme přidali vitamín B12?

Vitamin B12 podporuje růst nervových buněk a zdraví srdce tím, že pomáhá udržovat zdravé hladiny homocysteinu již v normálním rozmezí.

Homocysteine ​​Resist poskytuje cílený výběr vitamínů B speciálně vytvořených pro vaše srdce a mozek. Pomáhá vašemu tělu příznivě ovlivňovat kardiovaskulární zdraví, kognitivní funkce a další.

Folát (L-5-MTHF)

Folát pomáhá udržovat hladinu homocysteinu v normálním rozmezí, což podporuje kardiovaskulární zdraví. Folát podporuje také syntézu neurotransmiterů, která je nezbytnou součástí kognitivního zdraví. Lidé s nižší hladinou homocysteinu mají větší šanci na udržení zdravé kognitivní funkce.

Ale ne každé tělo dokáže využívat tradiční doplňky folátu. Výzkumy ukazují, že velká část populace okolo 40% nemůže převést folát na jeho bioaktivní formu 5-MTHF (L-5-methyltetrahydrofolát), takže mnoho lidí je zranitelných vůči nízkým hladinám folátu v krvi (a vyššímu než žádoucímu homocysteinu). Homocysteine ​​Resist tedy dodává 5.000 mcg 5-MTHF v každé kapsli.

Vitamin B6 (pyridoxal 5′-fosfát)

Vitamin B6 také usnadňuje syntézu neurotransmiterů, jakož i metabolismus aminokyselin a lipidů. Tradiční formy B6 musí být převedeny na pyridoxal 5′-fosfát, než je vaše tělo může použít, ale Homocysteine ​​Resist obsahuje 100 mg pyridoxal 5′-fosfátu, který je připraven pracovat hned od začátku.

Vitamin B2 (riboflavin) a vitamin B12 (methylcobalamin)

Tělo přirozeně přeměňuje vitamín B2 (riboflavin) na formu riboflavin-5′-fosfátu, kterou poté používá k výrobě energie. Vitamin B12 podporuje růst nervových buněk a zdraví srdce tím, že pomáhá udržovat zdravé hladiny homocysteinu již v normálním rozmezí. A methylcobalamin je forma B12 biologicky aktivní ve vašem mozku.

 

Tato lahvička vychází asi o čtvrtinu levněji než samotný metyl-folát 5000 mcg 60 kapslí od konkurenčních výrobců.
Při užívání  obden jste na stejné ceně jako Methyl Folate 1000 µg, přesto vitamínů přijmete víc.

 

Použití: Před použitím si přečtěte celý štítek a pečlivě postupujte podle pokynů.
Užívejte jednu (1) tobolku denně s jídlem.

Další ingredience: Mikrokrystalická celulóza, rostlinná celulóza (tobolka), kyselina stearová, oxid křemičitý, směs rýžového extraktu.

Upozornění: Nepoužívejte tento produkt, pokud jste léčeni methotrexátem, fluorouracilem, fenytoinem, fenobarbitalem, primidonem nebo levodopou leda po konzultaci s vaším lékařem.
Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Vegetarian Capsule
Amount Per Serving %Daily Value
Riboflavin (vitamin B2) 25 mg 1923%
Vitamin B6 (as Pyridoxal 5′-phosphate) 100 mg 5882%
Folate (as L-5-methyltetrahydrofolate calcium salt) 5000 mcg° 1250%
Vitamin B12 (as methylcobalamin) 1000 mcg 41667%
**Daily Value not established.
°DFE (Dietary Folate Equivalents).

 

Vytvořeno: 30.7.2020 – 31.12.2020