Popis

• Kognitivní podpora
• Podporuje paměť a učení
• Zdravý mozek
• Non-GMO, Vegetariánská / Veganská
• Rodinný podnik od roku 1968
• GMP kvalita zaručena


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Hořčík (Mg) je základní minerální látka, která je nejlépe známá svou úlohou v kostní a nervové soustavě. Nedávný výzkum ukázal, že je také důležitý pro normální zdraví mozku a normální kognitivní funkci tím, že udržuje hustotu a stabilitu neuronálních synapsí. Nicméně většina forem Mg není snadno vstřebávána do nervového systému. Magtein je patentovaná forma Mg, která snadno překonává hematoencefalickou bariéru pro využití v mozku. Laboratorní studie naznačují, že Magtein podporuje zdraví mozku a může usnadnit učení a paměť, stejně jako uvolněnou náladu.

 

Navrhované využití
Užívejte 3 kapsle denně v rozdělených dávkách (jednu kapsli užívejte během dne, nejlépe v polovině odpoledne a jednu hodinu před spánkem užijte 2 kapsle).

Další ingredience
Celulóza (kapsle), rýžová mouka, stearan hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, měkkýše nebo přísady z ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Upozornění
Pouze pro dospělé. Stejně jako ostatní produkty z hořčíku může Magtein zpočátku vyvolat ospalost, otupělost nebo bolesti hlavy. Snižte dávkování, konzultujte s lékařem nebo přerušte užívání, pokud podmínky trvají déle než jeden týden. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / ošetřovatelka, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. V tomto produktu se mohou vyskytnout přirozené odchylky barev.

 

Supplement Facts
Serving Size: 3 Veg Capsules
Servings Per Container: 30
Amount Per Serving % Daily Value
Magnesium (from Magtein Magnesium L-Threonate) 144 mg 34%
Magtein (Magnesium L-Threonate) 2 g (2,000 mg)
† Daily Value not established.

 

Vytvořeno 18.4.2018