Popis

• Koenzym vitamínu B10
• Součást B-komplexu
• Kyselina para-aminobenzoová
• Zaručená kvalita GMP
• Rodinný podnik od roku 1968


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

PABA (kyselina para-aminobenzoová) se nachází v potravinách, jako jsou obilí, vejce, mléko a maso. Je to předchůdce kyseliny listové a naše střevní mikrobiota ji může použít k výrobě kyseliny listové. PABA může také pomoci buňkám bojovat proti oxidačnímu stresu.

PABA funguje v organismu jako UV filtr. Kdysi měly krémy obsahující PABA ochranný faktor 3. Po spolknutí chrání nejen vaši kůži, ale i oči. Nejen půl hodiny, ale řádově 6 hodin.
Jako součást komplexu proti šedivění vlasů. Může byt užitečné při léčbě vitiliga (kožní skvrny bez pigmmentu). Posiluje plodnost. Udržovat krásnou pleť, nehty a vlasy, zachovává tvorbu pigmentu.

Je citlivá na světlo, teplo a vzduch. A tak v upravené stravě jí bývá nedostatek. Vylučuje se stejně rychle jako vitamíny rozpustné ve vodě a neukládá se do zásoby. Proto je žádoucí ji doplňovat při hladovkách, abyste předešli vyžilému vzhledu.

 

Navrhované využití
Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe s jídlem. Hlavně když jdete ven na slunko.

Další ingredience
Želatina (tobolka), kyselina stearová (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).
Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo stromových ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Upozornění
PABA by se neměla užívat, pokud používáte sulfonamidy (ruší jejich účinek) nebo při známé alergii na PABA. U tohoto výrobku se může vyskytnout přirozená změna barvy. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Capsule
Amount Per Serving %Daily Value
PABA (Para-Aminobenzoic Acid) 500 mg *
* Daily Value not established.

 

Vytvořeno 15.5.2020 – 18.5.2020