Popis

• Zmírňuje negativní projevy zestárnutí
• GMP – vyrobené v certifikovaných zařízeních správné výrobní praxe
• Založeno v roce 1971
• Podporuje produkci hormonů

• • náš závazek poctivosti • •
Pravost
Čistota
Svěžest
Konzistence
Přesnost


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Pregnenolone se přirozeně vytváří v nadledvinkách. Na cestě v biosyntéze jiných hormonů (jako je progesteron, DHEA, kortizol a jiné pohlavní hormony) tvoří představuje stavební kámen progesteronu. Pregnenolon je dlouho známá prověřená látka bez negativních účinků. Již v padesátých létech se používal u postmenopauzálních žen k všeobecnému pozvednutí zdraví. Dával se do krémů proti vráskám. V současnosti se k němu pozornost vrací protože pomáhá vytvářet rovnováhu hormonů. Nejen hrubé doplnění chybějícího, ale harmonii.

Pregnenolone samotný má také významné neurokognitivní účinky (mozkové procesy). Působí ochranu myelinových vláken kolem nervů a prospívá u neurodegenerativních onemocnění všeho druhu.
Zbavuje nervozity uklidňuje. Proto může zlepšovat chování a usínání při autismu aADHD.

Jak stárneme, mnoho biosyntetických cest se snižuje a zaznamenáme účinky hormonální nedostatečnosti. Doplnění přípravku Pregnenolone může podpořit hormonální hladiny a pocit spokojenosti ve zralém věku.

Viz článek: Dominance estrogenů, po úpravě se zlepší únava, slabost, tloustnutí a vrátí se radost ze života

 

Navrhované využití
Dospělí užívají jednu (1) kapsli denně s jídlem nebo podle pokynů lékaře. Připomínáme, že váš lékař by měl vědět, že to užíváte.

Další ingredience:
Celulóza, celulóza (obal tobolky), stearát hořečnatý, kyselina stearová, oxid křemičitý.

Upozornění
Nepoužívat osoby mladší 18 let. Nepoužívejte v těhotenství nebo kojení nebo jestliže jste žena v plodném věku. Nepřekračujte doporučené podávání. Překročení doporučené porce může vést k negativnímu ovlivnění jiných hormonů. Mezi možné nežádoucí účinky patří akné, mastná kůže, vypadávání vlasů, růst vlasů na obličeji (u žen), zvýšené pocení, agresivita, podrážděnost a zvýšená hladina estrogenu. Při objevení nežádoucích účinků snižte nebo dočasně přerušte dávkování.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 capsule
Amount Per Serving % Daily Value
Vitamin C (from 100 mg ascorbyl palmitate) 42 mg 70%
Pregnenolone† 30 mg *
*Daily Value not established.
† Pregnenolone plays a supporting role in the production of hormones.

 

11.7.2017 – 15.12.2018