Popis

• Pokročilá formule bio-kvercetin-theaflavin-apigenin
• Non-GMO LE Certified
• Theaflaviny z černého čaje, ultra vstřebatelná forma kvercetinu a apigeninu, pomáhají zvládat stárnoucí buněčnou zátěž a podporují systémové omlazení.
• Bezlepkový


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Detaily produktu

Buněčné stárnutí je přirozenou součástí procesu stárnutí, při kterém buňky již nefungují optimálně. Senescentní buňky se mohou akumulovat v průběhu času, což ovlivňuje každodenní funkci zdravých buněk kolem nich.

Senolytické sloučeniny se selektivně zaměřují na senescentní buňky. Nový výzkum naznačuje, že theaflaviny z černého čaje a kvercetin se zaměřují na specifické biologické dráhy, což tělu usnadňuje správu senescentních buněk.

 

Výhody senolytického aktivátoru

• Pomáhá tělu spravovat stárnoucí buňky
• Podporuje mladistvé a zdravé buněčné funkce
• Pohodlné dávkování jednou týdně
• Lepší vstřebávání kvercetinu
• Podporuje systémové omlazení
• Inovativní receptura vyrobená z theaflavinů z černého čaje, vysoce vstřebatelného kvercetinu a apigeninu

účinek senolytic aktivátoru

 

Theaflaviny snižují stárnoucí buněčnou zátěž

Theaflaviny jsou sloučeniny odvozené z Camellia sinensis (čajovník). Tyto sloučeniny mají široké přínosy pro zdraví, podporují zdravé dělení buněk a zdravou zánětlivou reakci.

Nový výzkum naznačuje, že theaflaviny mohou být zvláště užitečné při snižování stárnoucí buněčné zátěže. V preklinických modelech theaflaviny pomohly účinně inhibovat akumulaci konkrétních biomarkerů stárnutí buněk.

 

Quercetin podporuje buněčné zdraví a další

Kvercetin podporuje endoteliální a kardiovaskulární zdraví, podporuje zdravé imunitní funkce a další.7,8 Hodnota kvercetinu je již nějakou dobu uznávána. Ale jeho potenciál významně ovlivnit omlazení celého těla se právě začíná odhalovat prostřednictvím jeho senolytické aktivity. Objev, že kvercetin je senolytická sloučenina, upozornil na tento inovativní přístup v boji proti stárnutí.

 

Lepší vstřebávání než standardní typy

Standardní kvercetin se těžko vstřebává. Ale senolytický aktivátor obsahuje náš nový fytosom kvercetinu, fosfolipidovou sféru, která zapouzdřuje kvercetin, pomáhá při jeho absorpci a je až 50 krát biologicky dostupnější. Zahrnut je rostlinný flavonoid apigenin, protože doplňuje senolytickou aktivitu kvercetinu a sloučenin černého čaje. Také fisetin je obsažen v podobě s asi 20 násobným vstřebáváním.

 

Apigenin

Společnost Life Extension identifikovala apigenin, přírodní flavonoid, jako silný doplněk k našemu složení senolytického aktivátoru. Kvercetin a theaflaviny z černého čaje se zaměřují na senescentní buňky, ale ne všechny.

Zbývající senescentní buňky vytvářejí sloučeniny známé souhrnně jako Senescence Associated Secretory Phenotype nebo SASP. Apigenin pomáhá bránit zbývajícím stárnoucím buňkám ve vytváření SASP na podporu zdraví buněk a tkání – kritický aspekt zdravého stárnutí.

 

Pohodlná formule jednou týdně

Pro ty, kteří nemají zájem o přidání dalšího doplňku do svého režimu, je tu dobrá zpráva: Senolytický výzkum naznačuje, že přerušované dávkování v předklinických studiích je účinné při zlepšování rozpětí zdraví. Pokyny senolytického aktivátoru tedy vyžadují užívání pouze dvou vegetariánských kapslí jednou týdně.

 

Navrhované využití
Užívejte tři (3) tobolky jednou týdně. Před použitím si přečtěte celý štítek a pečlivě dodržujte pokyny.

Další ingredience
Rostlinná celulóza (tobolka), slunečnicový lecitin, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, rostlinný stearát.

 

Supplement Facts
Serving Size: 3 Vegetarian Capsules
Serving Per Container: 12
Amount Per Serving %Daily Value
Proprietary Blend
Providing 18% fisetin (56 mg ) [from wax tree extract (stem)], 35% galactomannans (109 mg) [from fenugreek (seed)]
312 mg **
Theaflavins [from decaffeinated black tea extract (leaf)] 275 mg **
Bio-Quercetin phytosome (providing 25 mg quercetin [from Japanese sophora concentrate (flower bud)], phosphatidylcholine complex  [from sunflower] 74 mg **
Apigenin 50 mg **
**Daily Value not established.

 

Reference:

Exp Gerontol. 2015 srp; 68 (19-25.
Zdarma Radic Biol Med. 2017 Dec; 113 (59-70.
Pharmacol Res. 2012 října; 66 (4): 363-73.
Aging Cell. 2015 srp; 14 (4): 644-58.
Oxid Med Cell Longev. 2009 listopad-prosinec; 2 (5): 270-8.
Cardiovasc Res. 15. ledna 2007; 73 (2): 348-58.
Živiny. 2016 Mar 15; 8 (3): 167.
Trends Food Sci. Technol. 2016 56 (říjen): 21-38.
Nat Med. 2018 červen 9;

 

Vytvořeno 2.2.2019 – 7.7.2021