Popis

• retinyl palmitát na 8 měsíců
• Kriticky důležitý pro uchování zraku
• Axerophtol = retinol udržuje v pořádku sliznice a pleť
• U respiračních onemocnění zvyšuje odolnost
• Kosher – obsahuje želatinu
• Zaručená kvalita GMP
• Rodiný podnik od roku 1968

tento výrobek od dodavatele M

 

Vitamin A, nazývaný také axerophtol nebo retinol, je nezbytný pro udržování tkání, které lemují vnitřní a vnější povrchy těla, včetně očí, kůže, dýchacích cest, gastrointestinálního traktu a močových cest. Kumuluje se v játrech a tak dosahuje plynulé hladiny i když užíváte třeba jen 2 krát týdně. Zlepšení v hladkosti kůže a vlasů je zjevné. Všechny sliznice přestanou být suché a začnete se cítit lépe.

Chronická intoxikace axeroftolem je téměř vyloučená, protože nastává při denním příjmu více než 50 mg (150.000 IU). To by představovalo 6 tobolek po 25.000 IU denně.

K terapii hypovitaminózy se podává 30.000 až 50.000 IU denně až do doby úpravy vratnýchh změn. Zlepšení tak nastává u funkčních změn velmi rychle. (Wenke, Mráz, Hynie, Farmakologie pro lékaře).

 

Vitamín A se používá v kosmetických salónech k vyhlazení kůže a zpevnění kontur, růstu silnějších vlasů a nehtů. Kůže dostane lesk, dojde skoro až by se dalo říct k omlazení. Závisí to na tom, jak moc vám vitamín A chyběl. Hladiny se snižují přes zimu. Nejnižší bývají v březnu až začátkem jara.

Vitamín A (axer**htol) je také zapotřebí pro činnost nadledvinek, a tak může zlepšit hormonální dysbalance.

 

Navrhované využití
Užívejte 1 softgel denně s jídlem. Jelikož se vitamín A hromadí v tukové tkáni, není nutnno jej používat denně, můžete klidně užít jednou týdně 7 tobolek, se stejným efektem. Po měsíci můžete snížit na obden.

Další ingredience
Tobolka Softgel (hovězí želatina, glycerin, voda) a extra extra panenský olivový olej.
Obsahuje ryby (treska, treska tmavá, treska jednoskvrnná, pollock).

Není vyrobeno z kvasinek, pšenice, lepku, sóji, kukuřice, mléka, vajec nebo měkkýšů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Upozornění
Dlouhodobé podávání axeroftolu přes 2 tobolky denně více měsíců může vést k hypervitaminóze. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě. U tohoto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Softgel
Amount Per Serving %Daily Value
Vitamin A (from Retinyl Palmitate and Fish Liver Oil) 25,000 IU 500%

 

Vytvořeno 19.5.2020 – 4.4.2021