Popis

Kapky Skulacheva se rozšířily v lékařské praxi, jako výsledek mnohaleté práce akademika Lomonosovovy Moskevské státní univerzity na formování unikátní molekuly. Praktické pokusy ukázaly, že bromid plastochinonyldetcyltrifenylfosfonia, má příznivý vliv na zrak. Následně se tato látka byla pojmenována „SkQ1». V ruštině se kapky jmnují Vizomitin.

 

Navrhované využití
Syndrom suchého oka. Počáteční fáze katarakty související s věkem. VPMD, makulární dystrofie.farmakologické vlastnosti

farmakologické vlastnosti, farmakodynamika
Plastochinonyldecyltrifenylfosfonium bromid (PDTF) je vytvořen spojením plastochinonu prostřednictvím spojovací řetězce (C10) se zbytkem trifenylfosfonia. PDTF při nízkých (nanomolárních koncentracích), vykazuje vysokou antioxidační aktivitu. Také má stimulační účinek na proces tvorby slz, epitelizace, přispívá ke stabilitě slzného filmu.

Visomitin - otevře se vám oddíl ochrany očí ve zdejším eshopu

Jednou z příčin šedého zákalu spojených se stárnutím populace je škodlivý vliv UV záření, který dá podnět foto-oxidační procesy vedoucí k denaturaci hlavního konstrukčního prvku objektivu – krystalinů. První ochranu očí tkáň proti ultrafialovému záření, je lakrimální tekutiny, který absorbuje ultrafialové světlo v rozsahu 240-320 nm a neutralizuje jeho složek vzhledem k antioxidační aktivitu slzný tekutiny.

V souladu s pre-klinickými studiemi, protikataraktalní účinek léku Vizomitin® je spojena se zvýšenými hladinami exprese klíčových proteinů čočky a-krystalin, obnova epitelu čočky a aktivace energetických procesů v něm. Podle klinické studii u pacientů s šedým zákalem související s věkem, přijímajících preparát Visomitin®, bylo zvýšení antioxidační aktivity slz.

 

Dávkování a používání:
Syndrom „suchého oka“: 1-2 kapky do spojivkového vaku léku třikrát denně. Doba trvání léčby je stanovena lékařem v závislosti na závažnosti onemocnění.
Počáteční fázi senilní katarakty: 1-2 kapky do spojivkového vaku léku třikrát denně. Délka léčby – 6 měsíců. V průběhu farmakologické léčby je nutno sledovat očního lékaře, aby posoudil míru progrese onemocnění a nutnost pokračování konzervativní léčby.

Pomocné látky
Benzalkonium-chlorid 0,1 mg, 2 mg hypromelosy, 9 mg chloridu sodného, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného 0,81 mg, hydrogen fosforečnan sodný dodekahydrát 1,16 mg, roztok hydroxidu sodného 1 M na рН 6,3 – 7,3. ve fyziologickém roztoku 1 ml.
Popis: čirý nebo lehce opalescentní, bezbarvá nebo slabě zbarvená tekutina.

Условия хранения
В защищенном от света месте при температуре от 2-8°C.

Состав на 1 мл:
Активное вещество:
Пластохинонилдецилтрифенилфосфония бромид (ПДТФ) 0,155 мкг
Вспомогательные вещества:
Бензалкония хлорид 0,1 мг, гипромеллоза 2 мг, натрия хлорид 9 мг, натрия дигидрофосфат дигидрат 0,81 мг, натрия гидрофосфата додекагидрата 1,16 мг, натрия гидроксида 1 М раствор до рН 6,3 – 7,3, воды для инъекций до 1 мл.
Описание: Прозрачная или слегка опалесцирующая бесцветная или слегка окрашенная жидкость.

 

Supplement Facts
Složení na 1 mililitr % Daily Value
SKQ1, plastochinonyldecyltrifenylfosfonium bromid 0,155 µg *
Pomocné látky: hypromeloza 2 mg *
benzalkonium chlorid 0,1 mg *
*Daily Value not established. Cena za 1 flakon

 

Nejčastější dotazy

Otázka : Mohu použít Vizomitin s rozšířenými opotřebení čočky?

Odpověď : Vizomitin lze použít pouze po odstranění čočky . Optimální využívání nucené samozřejmě Vizomitina – 4-6 INSTILACE za hodinu. Tento kurz umožňuje obnovit rohovky noci a ráno dal znovu na objektivu.

 

Otázka : Jak často může kapat Vizomitin?

Odpověď : To je psáno v návodu: 2-3 krát denně.

 

Otázka : jsem odešel Vizomitin na stole po dobu několika hodin. Nyní medicína se zhoršila?

Odpověď : Vizomitin ® může být ponechán při pokojové teplotě po dobu 1-2 dnů (například vzít s sebou pro jízdu). Ale nemůžeme to nechat na přímém světle. Proto, pokud jste zapomněli Vizomitin ® na okno nebo pod lampou – to bude muset vyhodit.

 

Otázka : začala jsem kapat Vizomitin a cítila pálení v očích. Co dělat? Tak, to mi nesvědčí?

Odpověď : Ne, to ne. První týden – dva mnoho uživatelů Vizomitinu® pocit pálení v té či oné míře. Za normálních okolností tento pocit se koná na jeden – dva týdny. S největší pravděpodobností, nepohodlí spojené se stavem sliznici oka. Je-li jeho složení je daleko od fyziologické normy, pak se nejprve s nakapání Vizomitina ®případné nepohodlí.

 

Otázka : Mám šedý zákal a glaukom. Capa Vizomitin 3 měsíce, a žádný vliv. Je čas hodit? Vůbec mi nepomůže?

Odpověď : brzy na vyvození závěrů. Skutečnost, že Vizomitin ® – měkká droga, a proto je pomalá. Například, jeho tvůrce, akademik Skulachev použití Vizomitin ® po dobu jednoho roku před lékaři zjistil, že již není potřeba operaci ke změně objektivu. Takže buďte trpěliví.

 

Otázka : Mám makulární dystrofii. Chci se dostat k testování vašeho léku. Jak na to?

Odpověď : Na našich webových stránkách v sekci „klinické studie“, seznam studií nyní probíhá. Tam můžete vidět kontaktní údaje lékařů a / nebo v nemocnicích, kde jsou v držení. Volejte na výše číslo, pokud ze zdravotních důvodů, věku a dalších kritérií máte nárok, budete zahrnout do studie. Ale pro věkem podmíněné makulární degenerace sítnice studií dosud nezačala. Zůstaňte naladěni. Jakmile je soubor dobrovolníků, budeme to oznámit.

 

Otázka : Jak mohu koupit Vizomitin když nežijí v Moskvě?

Odpověď : V současné době dodáváme Vizomitin® pouze v lékárnách v Moskvě (Viz „Kde koupit“ část). Takže zatímco hledal příležitost v Moskvě. Ale doufáme, že s koncem 2012, náš produkt se objeví v dalších velkých městech Ruska.

 

Otázka : Láhev s Vizomitinem se dá jen obtížně stisknout. I vylije se naráz mnoho. Změňte lahvičky, prosím!

Odpověď : Není třeba tlačit na lahvičky. Otočte ji vertikálně a počkejte, dokud kapka nevyteče sama.

 

24.6.2016 – 26.12.2016