Popis

• Vědecká výživa
• Můžete mít i 60 tablet po 200 mg za stejnou cenu – napište do poznámky
• Pomáhá zlepšit náladu a zklidnit nervy
• Pomáhá podpořit komfort kloubů a mobilitu
• Podporuje detoxifikační pochody v játrech
• Vegetariánský, non-GMO,
• bezlepkový, bez sóji


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Doctor’s Best SAM-e pomáhá doplnit vaše hladiny SAM-e a podporovat zdravou náladu. SAM-e (S-adenosyl-L-methionin) je přirozeně produkován tělem a pomáhá udržovat zdravé emoce. Různé faktory, jako je strava a stárnutí, mohou způsobit nízkou hladinu SAM-e, takže se budete cítit nevyváženě a náladově.

 

Suplementace pomocí SAM-e

Soloesse Italské SAM-e se zpracovává za účelem získání nejvyššího dostupného procenta účinné čisté S, S formy, která pomáhá zprostředkovat biochemickou aktivitu v lidském těle.

 

SAM-e a nálada a kognitivní funkce

SAM-e pomáhá usnadnit DNA enzymatické akce. Tyto enzymatické účinky jsou nutné pro zdravou konverzi neurotransmiterů odpovědných za zdravé emoce, jako je serotonin a dopamin. SAM-e také usnadňuje užívání glutathionu, což zlepšuje obranyschopnost organismu a pomáhá udržovat hladinu acetylcholinu nezbytnou pro kognitivní funkce.

 

SAM-e a pohyblivost kloubů

V klinických studiích bylo prokázáno, že SAM-e pomáhá zvyšovat komfort a mobilitu kloubů podporou syntézy proteoglykanů, základních složek pojivové tkáně.

 

SAM-e a jaterní činnost

SAM-e pomáhá udržovat dostatečné hladiny glutathionu, což je kritický antioxidant, který pomáhá chránit před volnými radikály. SAM-e působí jako methyl donor při syntéze a tvorbě fosfatidylcholinu a L-cysteinu, které jsou nezbytné pro udržení zdraví jater.
Doctor’s Best využívá pouze vysoce kvalitní italské Soloesse SAM-e, které poskytuje pomalé a cílené uvolnění pro lepší toleranci a absorpci GI. Náš SAM-e 400 o dvojité síle obsahuje 400 mg aktivního Soloesse SAM-e v každé tabletě. To zaručuje, že získáte nejsilnější produkt SAM-e s nejvyšším podílem aktivní S,S formy v jedné dávce.

Čtěte také články Léčba zánětu a bolesti * Všechny druhy únavy

 

Navrhované využití
Použití u dospělých: Berte 1 tabletu denně mezi jídly nebo podle doporučení specialisty. Tabletu nežvýkejte ani nerozkousávejte.

Další ingredience
Mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, bezvodý chlorid vápenatý, křemičitan hořečnatý, stearát hořečnatý, hydroxid horečnatý, vločky odvoskovaného šelaku, glycerol, oxid křemičitý, argininová báze, alginát sodný, oxid vápenatý.

Upozornění Jedinci užívající antidepresiva by měli před použitím tohoto přípravku konzultovat s předepisujícím lékařem. Osoby s diagnózou bipolární nemoci nebo manické deprese by se měly vyvarovat podávání přípravku SAMe. Nepoužívejte v případě těhotenství nebo kojení. Může způsobit gastrointestinální diskomfort u malého procenta lidí. Uchovejte v chladu a suchu. SAM-e 400 dvojitá síla je uzavřen v blistrech pro čerstvost a stabilitu.

SAMe se zařadil mezi top 10 nejprodávanějších doplňků v Americe

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Tablet
Servings Per Container: 30
Amount Per Serving %Daily Value
SAM-e (S-Adenosyl Methionine disulfate p-toluensulfonate) 400 mg
† Daily Value not established.

 

Vytvořeno 15.4.2018 – 20.9.2018