Zde se dozvíte o všech účinných prostředcích na zvýšení plodnosti muže i ženy. Nejen drahé operace, ale vitamíny s okamžitým účinkem.

Rozdělíme si je na obsažené v multivitamínových přípravcích, kde je nejlevnější cesta koupit si kvalitní multivitamínový přípravek a na ostatní, které je třeba kupovat zvlášť.

 

V čem spočívá léčba snížené plodnosti?

Začínáme postupnými kroky:

1) Doplníme chybějící vitamíny a minerály

2) Prodloužíme životnost spermií a vajíček

3) Zvýšíme hladiny sexuálních hormonů a ochranu před genetickými vadami

 

Chcete počít nebo potřebujete zdravé dítě?

Možná vám doktor řekl, že máte zvýšenou predispozici k civilizačním chorobám, např. cukrovce a arteroskleróze. To je pro neplodnost typické. Nejzávažnější škodlivý proces, který vše živé na Zemi postihuje, je stárnutí. Je to jakoby postupné poškozování reaktivními částicemi kyslíků. Těžké kovy přítomné v životním prostředí proces Fentonovou reakcí urychlují.

Proto mohou u některých lidí spermie a vajíčka slábnout a odumírat dříve než splní své poslání. Omezit proces stárnutí antioxidanty je na to ideálním řešením. Viz kniha stále mladí, která radí, jak stvořit účinnou synergickou směs antioxidantů a kterým se vyhnout.

Když si uděláte rozbor vitamínů nabízených proti neplodnosti od nejrůznějších výrobců, zjistíte, že to je dražší varianta multivitamínových přípravků. A je v nich největší důraz kladen na ty s antioxidačním účinkem.

 

Vitamíny na plodnost dostupné v multivitamínovém přípravku

 

Vitamíny pro plodnost

kyselina listová,
inositol, vitamín D3,
zinek, selenometionin,
chróm a gama E

V našich přípravcích je 3x víc

obsahu za stejnou cenu
než v přípracích
v lékárnách
Fertility Blend
Sarapis a Femibion
Mamavit

Na podporu plodnosti

je třeba 20 až 50 složek.
Žádná není lepší
než jiná.
Působí společně.

Příčinou neúspěchu v početí

je právě
upnutí se k jenomu,
dvěma
zázračným prostředkům

 

 

Na stopový prvek bór se pěje chvála

Jedna zákaznice mi poslala články o dosud opomíjeném prvku bóru. Jeho účinky jsou slibné. Vyzkoušel jsem jej naslepo podle metody jak vyzkoušet potravinové doplňky. A co se stalo? Totéž co se píše ve vědecké literatuře.

Někdo zaznamená zmírnění zánětů, bolestí hlavy, kolena tolik nebolí při vstávání, někdo delší spánek a zvýšení potence, obrazně i doslova. Zlepšení je způsobeno zvýšením hladiny anabolických hormonů u mužů i u žen, takže těch příznivých účinků je více.  Kde dostanu bór?

 

 

Silné a propracované multivitamíny za cenu obyčejných získáte v našem eshopu v kategorii vitamíny

 

 

 

 

Prostředky, které koupíte jednotlivě

Zkuste pořádný komplex vitamínů, ve kterém nic nechybí, a pocítíte okamžité zlepšení!

 

lutein
astaxanthin
lykopén
inositol
Vitamín K2
Vitamín gama E
karotenoidy, xantofyly a vitamín K2
jsou prověřené na neplodnost
avšak nedávají se do běžných přípravků, protože by notně podražily.

 

Dáme ty nejúčinnější látky, co prokazatelně všem pomáhají, a to zabere

Řeknete si a řekne si to většina lidí. A přesně tak to dělají i výrobci těchto léků. Dají do toho látky, o kterých nikdo nepochybuje, že pomohou. Ve větším množství. Ale to není dobře. Pro ně to je dobře, oni takový přípravek snadněji prodají.

 

Proč to není dobré?

Představte si příklad, že byste zjistili, že na zvýšení pomáhá zinek, hořčík, B6, B12 a B9 a začali byste dávat tyto prvky ve větším množství. Vašemu dítěti i vám by po určité době začaly chybět ostatní vitamíny. Vaše dítě potřebuje všechny vitamíny a stopové prvky jako dítě zdravé. Postupně by na tom bylo hůř než zdravé dítě, kterému rodiče koupí multivitamínový přípravek.

Podobně postupují i výrobci přípravků na oči a na plodnost. Taky do toho dají jenom ty prvky prokazatelně působící proti slepotě. Těch levných dají více, těch drahých méně. Ale to je kompromis. Když to nestačí a chtějí něco účinnějšího, nemohou ani takový vychytralý přípravek kombinovat s ostatními, protože by se určitými složkami předávkoval.

 

Jaká je přímější cesta ke zdravému miminku?

Ať nemůžete počít, chcete to jen urychlit nebo chcete mít zdravé dítě, především potřebujete upevnit zdraví a chránit své geny, abyste dohnali náskok, který proti vám mají mladší zdraví lidé. To znamená použít vše, co prospívá zdárnému vývoji dítěte. Když se tak vnoříte do problematiky genetických vad, zjistíte, že 30% až 40% populace má nějakou mírnou nebo vážnější genetickou mutaci, která se projevuje zeslabenou až chybějící aktivitou nějakého enzymu. A z toho plyne, že v organismu chybí nebo se tvoří v menším množství určitá látka, bílkovina a podobně.  

 

Není to o tom starat se, co pomohlo druhým. Ani koupit univerzální (předražený) přípravek na zvýšení plodnosti.

 

Jak si otestovat, co vám nejvíc propěje?

Začnete užívat podobné přípravky, jako by jste byli vrcholovým sportovcem nebo championem v nějaké dovednostní disciplíně. Mohli byste sice čekat, až vám nějaký odborník z hůry posvětí nějaké přípravky, objíždět léčitele. Jenže to stojí peníze a čas vám utíká. A tak jednoduše otestujete přípravky, které mají žádoucí účinky, např. na zvýšení hladiny sexuálních hormonů, na zvýšení síly, na ochranu před nepříznivými vlivy prostředí, proti civilizačními nemmocemi, proti únavě, k posílení smyslových orgánů, atd.

Vodítkem k testování potravinových doplňků vám může být návod na zkoušení účinnosti potravinových doplňků. Jedině tímto způsobem si můžeme ověřit jak doplněk působí a distancovat od různých reklamních tvrzení.

Tak hurá do toho a věřme, že váš potomek se umístí mezi prvními v přibývání na hmotnosti.

 

Novinka spojuje 6 lahviček do jedné (na 2 měsíce)
vitamin K2 100 mcg - otevře se vám oddíl všech vitamínů ve zdejším eshopu

Jenom tento má 6 kritických součástí, které nejsou v žádném multivitamínu

Health Booster obsahuje v jedné kapsli vitamín K2 MK-7, 60 x 200 µg.

+ 5 dalších pokročilých složek na ochranu očí,
na mozek
na zvětšenou prostatu
na plodnost
proti zánětům ve vysokém dávkování

 

 

zdravé potravní doplňky zvýší plodnost, hodně dětí

 

 

 

Proč se snižuje plodnost mužů a žen v posledních 30 letech?

Vede k tomu kombinace čtyř důvodů, na které se teď společně podíváme

 

Intenzifikace zemědělství

V zemědělství se stále zvyšuje přísun hnojiv a cizorodých látek do polí. Přitom ale hnojiva neobsahují všechny stopové prvky, potřebné pro výživu. Dlouhodobě ubývá hořčíku a mikroelementů. Zkusili jste se někdy podívat do Hornbachu kolik stojí hnojivo obyčejné NPK a hydroponické hnojivo se všemi stopovými prvky? málokdo si může dovolit, aby si zahrádku hnojil plnohodnotným hnojivem.

Stimulátory růstu způsobují, že plodiny rostou až 3x rychleji než v ekologickém zemědělství a v rostlinách se nevytváří dostatečné množství zdraví prospěšných látek.

Konečně kyselé deště v době, kdy elektrárny chrlily kysličníky síry a dusíku, způsobily odplavení cenných minerály z půdy. Náprava do původního stavu bude trvat staletí.

 

Odklon od zdravé výživy k trvanlivým potravinám

Když se podíváme lidem do nákupních vozíku, vidíme skladbu, která by byla ještě před 50 lety nemyslitelná. Hospodyňky si při vaření vytáhly čerstvou zeleninu přímo ze země, zatímco dnes používají sušené, lyofylizované a předpřipravované potraviny ohřívané, zchlazované a konzervované. Mastilo se zásadně máslem a různými druhy sádla. Dnes musíme vystačit s podřadnými rostlinnými oleji a rostlinnými margaríny.

Ovoce a zeleniny se jí méně a někteří lidé se omezují jen na mouku, kukuřici, sóju a řepkový olej. Pestrost chybí, žádné luštěniny, jen nudle. Žádné celozrnné pečivo, jen sladké buchty se sušeným ovocem. Tato prefabrikovaná strava je chudá na vitamíny, minerály, stopové prvky a antioxidanty. Už to samo o sobě vytváří neplodnost.

 

Zamoření životního prostředí jedy

Zamoření je už od středověku. V okolí rudných dolů, kam se vyvážela hlušina jsou mnohonásobně zvýšené koncentrace těžkých kovů, hlavně arzén a kadmium. V okolí měst Jáchymov, Příbram, Jíloviště, Kutná hora. Za dobu existence člověka se obsah těžkých kovů v mořské vodě zvýšil tak, že není radno jíst často ryby.

S tím, jak se zvyšuje prosperita, do životního prostředí se dostává stále větší množství odpadu. Možná jste to netušili, ale odpad obsahuje nadlimitní množství ukrutného jedu kadmia. Kadmium kromě neplodnosti vyvolává celou škálu civilizačních chorob a zkracuje dobu dožití. Přitom kadmium je jeden z jedů, který se ještě do nedávna bagatelizoval. Za 30 let se obsahy v půdě a potravinách zdvojnásobily.

Kdybyste jako vědec pročítali informace o toxicitě kadmia, zhrozili byste se, jak je to strašné. A raději byste to vytěsnili z hlavy. Nejde s tím nic dělat. Kadmium vyvolává nemoc itai-itai (japonsky bolí bolí), při které vás bolí celý člověk, nejvíce záda. Kadmium je kumulativní jed, který nejde odstranit z životního prostředí, ani z lidského, či zvířecího organismu. A kdyby jen to. Vytváří záludná depozita, která se mohou uvolnit vlivem změny pH nebo baktérii. Zkrátka a dobře, vědci se utěšovali tím, že otrava se projeví až po desítkách let konzumace.

Ten nejhorší problém je, že kadmium je ve všem. Do životního prostředí se dostává spalováním ropy a uhlí, odpadů, benzínu a nafty. Uvolňuje se při ojíždění pneumatik. Je ve fosforečných hnojivech přidáván do půdy. Uvolňuje se z pozinkovaných střech a okapů a z všelijakých šroubů a součástek vyhozených do odpadu.

V současnosti jediný bezpečný způsob, jak snížit množství kadmia v těle, je úžívat multivitamín s prvky Zn, Cr, Mn, Cu a k tomu hořčík, což o desítky procent snižuje vstřebávání Cd.

Více o kadmiu se dočtete v článku

Lak léčit otravu o kadmiem v článku

Samozřejmě, že životní prostředí je zasaženo dalšími látkami
arzén, olovo, rtuť
polychlorované bifenyly
které mohou snižovat plodnost. Týkalo by se to však jen otravy z lokálního zdroje. Rtuť je přítomna v nevětraných bytech. dostává se tam z větráků zapnutých počítačů. V příčině vyvolávání chorob dominuje kadmium. Léčba první volby spočívá v podávání stopových elementů Zn, Cu, Cr, Mn, Mg, aj., které snižují vstřebatelnost kadmia a zbývá jen vyhýbat se zdrojům kadmia.

 

 

Nárůst genetických vad v populaci

Po druhé světové válce nastal odklon od racionálního řízení zdravotnictví, kdy mocné farmaceutické firmy, aby zvýšily odbyt svých léků, a soukromé nemocnice podporují přežívání postižených jedinců s genetickými vadami. Tím bohužel se zvyšuje množství vad v další generaci.

Již Hitler si uvědomil, že bohatství národa prýští z úrodné půdy, bohaté na suroviny. Když se podíváte do zeměpisu, tak zjistíte, že bohaté země jsou ty, kde se těží suroviny, nejlépe energie, kde je spíše rovinatá úrodná půda, dost vody, obchodní cesty, apod.

Závisí také od zdraví obyvatel. Naopak množství jedinců s genetickými vadami má záporný vliv na bohatství národa, neboť náklady na zdravotní a ústavní péči, sociální dávky, aj. nesou na svých bedrech pracujícím lidé.

 

Dnes máme více než kdy jindy povinnost vést zdravý život. Video o zdravé výživě před 80 lety

Překvapující je, jak v Německu v té době dbali na zdraví a spokojenost vlastního národa. Takovou péči bychom mohli závidět i dnes.

Video o zdravé výživě z předválečné doby

Televizní tvůrci do všeho zapletou Hitlera. Omlouvám se. Ale z poválečné doby už se o zdravé výživě nedovíte nic, protože pak začala reklama vychvalovat zboží, kterého byl přebytek. A tak je to dodnes.

Trochu historie

Trend omezovat plodnost duševně zaostalých lidí byl před válkou i v Americe a dalších zemích. Nejen v Německu, ale ve všech vyspělých zemích se sterilizovali nenapravitelní zločinci a nevyléčitelně nemocní. A ukončovalo se utrpení postižených, nezasluhujících si beznadějného života v bolestech. Kdoví, jestli se tento trend s přibývajícím počtem důchodců nevrátí. Dole najdete prostředky předcházející vzniku genetických mutací, rakoviny a poškození DNA.

Ještě před 200 lety, když se ženě narodilo vadné dítě, potichu ho utopila v potoce. Nejen že se styděla, ale také nechtěla být na obtíž komunitě. I v dnešní době můžeme racionálním úsudkem dojít k závěru, že jedno postižené dítě by nám vzalo prostředky, které bychom mohli věnovat k výchově dvou zdravých potomků, kteří nebudou odstrkovaní vrstevníky a mají šanci prožít úspěšný a šťastný život.

 

 

Fantastické a spiklenecké teorie

V literatuře, novinách se objevují ještě další příčiny snížené plodnosti, které mají spíše zanedbatelný význam.

Psalo se o změkčovadlech plastů, ftalátech a dalších látkách s estrogenními účinky. Dokonce se tvrdí, že ve městech, kde berou vodovodní vodu z řeky, stoupá obsah hormonu estradiolu z moči žen užívajících hormonální antikoncepci (na vyšším toku řeky).

Dále se zmiňují inhibitory hoření na bázi brómu. Je to možné. Ale myslím si, že toxikologická kontrola je dostatečná a potenciálně škodlivé substance se vyřazují z výroby.

Články o vlivu elektromagnetického a mikrovlnného záření se tradičně objevují z pera různých šarlatánů. To jsou vše kompletní výmysly.

 

Doporučená literatura:

článek: Zdroj síly našich babiček, vitamín K2

článek: Řepkový a palmový olej, původce civilizačních chorob nebo dlouhověkosti?

V kterých případech mi lékař testosteron nepředepíše a co se s tím dá dělat?

článek: Zpomalení stárnutí blokováním účinku kumulativních jedů

 

Zajímá vás něco? Napište do komentářů nebo přes kontakty

Vytvořeno: 18.7.2016 – 22.10.2020