Shrnutí:

Omezeni kdy nelze prostředky na ochranu očí používat

Proč vlastně lidé neléčí příčinu a přicházejí k lékaři, až potom, co je dílo zkázy dokonáno a tak mnohdy už nejde nic spravit. Příčina všech nemocí je známa. Příčinou může být nedostatek vitamínů nebo přebytek nějakého jedu. Takovou hlavní otravou, která na nás působí celý život a během něj nás zcela znetvoří, je stárnutí. Stárnutí je zjednodušeně řečeno dlouhodobá otrava zplodinami kyslíku. Ve škole jsme se učili, že potom, co na Zemi vznikly řasy a rostliny vytvořily atmosféru z kyslíku, organismy musely zápolit s toxicitou kyslíku, vytvářely různé mechanismy, enzymy pro rozkládání volných kyslíkových radikálů. Dlouho už je prokázáno, že živočichové žijící u hladiny moře se dožívají výrazně kratšího věku než ve výšce 2000 metrů nad mořem např. na Kavkaze nebo v Andách.

Možná si řeknete, proč se příroda lépe nevypořádala se všudypřítomným jedem kyslíkem který spaluje organizmy zevnitř?. Evoluce se vypořádala tak, že se organismy rozmnožují a ty opotřebené / otrávené kyslíkem zmírají. Příroda nepotřebuje, aby organismy byly dlouhověké, proto ochrana před kyslíkem není dokonalá na maximum. Úspěšné jsou i ty organismy, které zplodí více potomků.

Pokud se nám to nelíbí, máme možnost antioxidační ochranu zvýšit. Podobně jako třeba chráníte plot nátěrem obsahujícím antioxidanty a UV filtry. Co na to oční specialisté.

 

Oční lékaři neléčí, jen měří

Až přijdete o jedno oko, nabídnou vám léčbu pomocí anti-VEGF. To je faktor zamezující tvorbě nových cév, a tak snížit nadzvednutí sítnice. Tyto cytostatika však nezpomalují proces degenerace, jen dočasně spraví velikost temné skvrny. Vy byste asi chěli více – zase vidět.

 

Co na to alternativní léčitelé

Někteří z vás jste možná slyšeli o panu Broučkovi, který provádí léčbu degenerace sítnice ve velkém, a podařilo se mu i některé klienty vyléčit. Musím uznat, že má velmi dobře zpracovanou marketingovou strategii a daří se mu většinu klientů na jeho léčbu přesvědčit. Pan Brouček má ohromnou snahu pomoci a klientům věnuje osobně mnoho času.

Já naproti tomu nenabízím žádné na koleně dělané sušené ovoce, ale profesionální preparáty, které si kupují zhýčkaní američtí důchodci. Mám také vzdělání v biochemii a farmakokinetice. V neposlední řadě jsem veškeré doplňky zkoušel na sobě a svých zákaznících, a proto žádné neúčinné u mě nedostanete. Nebudu vás nutit do žádné veganské diety ani do pracného vymačkávání šťáv, které zabírá mnoho času.

 

Co nám pověděl výzkum našich zákazníků?

Nedávno jsem provedl průzkum nemocí našich zákazníků a ukázalo se, že degenerace makuly i katarakta nepřichází sama, ale že 80% nemocných s očima má další zdravotní potíže, které negativně ovlivňují oči. Díky tomu budete moci použít kauzální léčbu, o které se dočtete v knize Stále vidím II. a III. Je to úžasný objev, protože ani oční lékaři netuší, že doprovodné nemoci z valné většiny stojí za zhoršováním degenerace. A jejich léčba vede k zjevnému zlepšení zraku. Dobrá zpráva je to i pro ty, kteří si nemohou dovolit léčbu zpomalující stárnutí, neboť náprava těch neduhů je o mnoho levnější.

 

Získat knihu: Stále vidím a jsem platným členem společnosti

 

 

Dozvěděli jste se v 1. dílu knihy Stále mladí:

1) Prostředky proti stárnutí jsou běžně dostupné za nízké ceny a nikomu se nevyplatí je propagovat. Dozvíte se o nich jenom tak, že si všecko sami vygůglíte a nastudujete. Reklama propaguje především to, co někde vyroste a potřebují to prodat.

2) Kosmetické salóny a antiaging kliniky se živí tak, že tam platíte za různé úkony nejlépe opakující se, které vám vůbec nemusejí prodlužovat mládí (pouze se po nich na chvilku lépe cítíte)

3) Lékaři nejsou placení od toho, aby vám, vychvalovali vitamíny. Oni léčí až následky, příznaky. Vracejí lidi do práceschopnosti.

4) Za 70 let se snížil obsah vitamínů a antioxidantů v hotových potravinách i v čerstvých plodinách řádově desetinásobně a stal natolik závažný, že příznaky polyvalentního nedostatku vitamínů připomínají nemoc. Proto lidi chodí po doktorech, místo aby užívali multivitamíny.

5) Farmaceutické firmy se snaží vyrábět léky, které jen tlumí příznaky, neléčí příčinu a hlavně musejí se užívat dlouhodobě. Vytvářejí demagogii, aby prodali více léků.

6) Ani zdravotní pojišťovny nejsou nečinné a ovlivňují veřejné mínění, aby odradily od používání antioxidantů a bezpečných nasycených tuků. Organizace na odlidnění šíří tyto velice účinné dezinformace a daří se jim tak odlehčit planetě až o 15% obyvatel.

 

Co dál jste se dozvěděli?

7) Příčinou všech nemocí, kromě chřipky a nachlazení je stárnutí, poškozování tkání kyslíkem a zářením. Vaše geny určují, které vaše tkáně jsou méně odolné a dříve podlehnou. Náhoda určuje, kterou částí vašeho těla proletí vysoce energeticky nabitá částice ze vzdálené supernovy. Jelikož po ionizaci molekul v dráze letu vznikají řetězové reakce a jsou poškozeny stovky dalších molekul v okolí dráhy letu, obrazně připomíná poškozené místo průstřel kulkou. Jen s tím rozdílem, že místo vyrvaného masa tam máte zestárlé buňky, které dříve odumřou.

8) Antioxidanty jsou většinou laických léčitelů prezentovány sice jako zdravé látky, které vám dodají jen pofiderní neurčitý pocit zdraví. Není to pravda. Známé antioxidanty jsou pro stabilizaci živého organismu nevhodné, neboť se rychle vylučují a nedosáhnou cíle. Naproti tomu synergická kombinace, která využívá kaskádovitého zhášení radikálů vám dovede zpomalit stárnutí trojnásobně.

9) Potravní doplňky proti stárnutí se vyrábějí v takové podobě, která vyhovuje Americkým důchodcům a padesátníkům. To znamená, že v jedněch pilulkách je jedna látka a musí se užívat více pilulek naráz. Američtí důchodci to tak poptávají, jsou zvyklí. Navíc kombinované přípravky bývají dražší. (U levnějších se nedá odzkoušet, zda účinkují.) Lidi mají individuální potřeby na skladbu a proto kombinované přípravky nejsou oblíbené. Namáhavé na pamatování si, co v čem je a propočítávání, kolik přidat ostatních pilulek.

Které si vybrat a nachystat si nejúčinnější doplňky,
Jak se vyznat se v obrovské nabídce bez toho, že byste vše prostudovali, vám ukáže knížka Stále mladí, svěží a plně výkonní. Zároveň ušetříte peníze, neboť se vyhnete předraženým a málo účinným přípravkům vychvalovaným reklamou.

 

Názory z diskuse

František Štverák, Praha 3
Úterý, 1. prosince 2015, 23:44:42
Nevím, nevím, jestli je to tak velké potěšení být starý a trpěný někde v ústavu s celodenní péčí o přestárlé! Nelíbit se sám sobě,trpět bolestmi a žít bez slastných prožitků a koníčků, které normální mladé a zdravé lidi těší a užívají si je! Nebo čekat,až mě konečně navštíví stoletá děcka a přivedou mi sebou ukázat naše roztomilá osmdesátiletá vnoučátka, když je pustí za dobré chování na procházku z důchoďáku 🙂 !
 
Lukas Pesl, Pardubice
Úterý, 2. prosince 2015, 13:31:18
Vy jste to nepochopil. Všichni zestárnou a budou jednou v domově důchodců, nespokojení s tím, jak vypadají. A určitě 100 letá babička není nešťastná z toho, že se dožila 100 let. Naopak je hrdá, že má nemoci, které jiné postihují už v 70 ti. A když ona když měla 70 let, vypadala na 50, žila si vesele a dělala věci, o kterých se jejich vrstevníkům ani nesní.

 

Jestli chcete být déle na tomto světě a dělat věci, které ostatní už nemůžou, stojí to za to. Až vám bude 80, budete chtít pořád žít, ale otázka je, jestli se vůbec budete moct hýbat nebo dělat něco prospěšného jako doktor Erben. Může vás hřát pocit, že mnoho lidí to vzdá, a vy se stanete po omlazovacích přípravcích vyjímeční a nedostižní.

 

Získat knihu: Stále vidím a jsem platným členem společnosti

 

 

1., 2. a 3. díl knihy Stále mladí můžete získat zde: stalemladi.cz/obchod/knihy

 

 

Jaké jsou další možnosti v udržování vašeho mládí? Pro a proti

Příště si přiblížíme 5 dalších možností, kterými se můžete ubírat. Nemám strach, že byste někde jinde objevili výhodnější nabídku. Naopak vím, že není snadné zorientovat se v obrovské nabídce omlazovacích přípravků, z nich mnohé nemají šanci vám stárnutí ovlivnit. Hodně z nás už se nechalo napálit. Musím se tomu smát. Kde bych dneska byl, kdybych vzdal úsilí po dvou neúčinných přípravcích? Starý nemocný, nemohoucí. Ale naštěstí si mohu užívat vyjímečnosti a vy se mnou.

Pokračovat na
Pro a proti, vedlejší účinky léčby zraku
.

V případě, že vás nezajímá jak stárnout pomaleji a žít déle mladý/á, otevřel jsem pro vás kategorii výrobků: Oči, nejnutnější základ. Toto jsou účinné doplňky, žádné lapače posledních peněz z důchodců, jako v lékárnách.  

 

3.12.2015 – 20.7.2017

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
            
            
            
                
                    0                     0                     hlasy
                
Article Rating